Sport.pl

Promotor Cieślaka chce natychmiastowego rewanżu. Gala może odbyć się w Polsce!

Andrzej Wasilewski, promotor Michała Cieślaka (19-1, 13 KO), chce zorganizować rewanż Polaka z Ilungą Makabu (27-2, 24 KO). Gala miałaby się odbyć w Radomiu.

Kongijczyk pokonał w piątek Polaka w Kinszasie w starciu o wakujący pas mistrza świata WBC wagi cruiser, ale promotor Andrzej Wasilewski twierdzi, że powalczy o drugą walkę w Polsce.

- Spróbuję powalczyć o natychmiastowy rewanż i zrobimy wszystko, co możemy, żeby był w Radomiu, na otwarcie nowej hali! Coś może być lepszego?! Inna impreza sportowa? Mała gala boksu czy koncert muzyczny? Czy walka o wszystko, ale teraz w Polsce?! Ja jestem za, to moje marzenie...!!! A Wasze? - stwierdził w mediach społecznościowych Wasilewski, promotor Cieślaka.

"Gdyby nie więzienie może Szpilka miałby ze 2-3 pasy w cruiser" [WIDEO]

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że piątkowa walka owiana była dużymi kontrowersjami, m.in. skracano i wydłużano czas rund, co - nie tylko w walce mistrzowskiej - stanowi bardzo poważną podstawę do apelacji. Wasilewski wielokrotnie pokazał, że jest mistrzem bokserskiej dyplomacji, a dobre kontakty polskiego promotora z federacją WBC nie są tajemnicą. I choć organizacja rewanżowej walki w Polsce to bardzo trudne przedsięwzięcie, nie wydaje się ono czymś poza zasięgiem.

Więcej o boksie przeczytasz na portalu bokser.org.

Więcej o:
Komentarze (6)
Promotor Cieślaka chce natychmiastowego rewanżu. Gala może odbyć się w Polsce!
Zaloguj się
 • guru133

  Oceniono 4 razy 2

  Wasilewski kup se siana. Radom to lotnictwo a nie prymitywne mordobicie:)))

 • niktalboktos

  Oceniono 5 razy 1

  Rozumiem ze w Radomiu między blokami z wielkiej płyty, tuż za supermarketem. Tam jest takie spory plac, dziury mozna przysypac a na ring jest sporo miejsca. Przyjdzie kupa luda.... Tylko kto będzie sie opiekowal walizką z pieniędzmi, Wasilewski?

 • nieotake

  Oceniono 2 razy 0

  Pięściarz Makabu nie w ciemię bity i z zaproszenia chytrej baby z Radomia nie skorzysta raczej, gdyż albowiem nawet dzicy ludzie w kongijskiej dżungli wiedzą, że Wolska jest bijącym sercem Europy.
  Mimo, że atmosfera totalnego bezprawia i rozPiSdziaju norm moralnych w naszej republice bananasiowej pewnie bardzo by mu przypominała swojskie klimaty...

 • jbb44

  Oceniono 2 razy 0

  Dla Cieślaka jedynym wyjściem jest znalezienie poważnego promotora. Don Wasyla i jego objazdowy cyrk nikt nie chce sponsorować. Dostał kopa od Polszmatu pewnie i od TVP też dostanie.

 • ryjaroslawa

  Oceniono 2 razy 0

  Co to jest ta cieślaka?

 • bardzonielubiepisu

  Oceniono 3 razy -3

  XXI wiek a ci się tłuką jak hołota 2000 tysiące lat temu.
  Nic się nie zmieniła część ludzi,nadal są hołotą,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX