Ten nokaut był tak brutalny, że usunięto go z sieci. "To złamanie zasad" [WIDEO]

Siergiej Kuźmin brutalnie znokautował sparingpartnera, a film z treningu zamieścił w sieci. Nagranie szybko usunięto, jednak ponownie opublikował je Michael Benson, redaktor portalu talkSPORT.com. W efekcie fala krytyki spadła nie tylko na autora nokautu, ale i na angielskiego dziennikarza.

Rosyjski pięściarz wagi ciężkiej Siergiej Kuźmin "pochwalił" się w Internecie filmem z sesji treningowej, podczas której brutalnie znokautował sparingpartnera. Nagranie szybko usunięto, jednak w sieci ponownie zamieścił je angielski dziennikarz Michael Benson (wideo można obejrzeć poniżej). W mediach społecznościowych zawrzało - w odpowiedzi na poniższego tweeta Mateusz Borek (dziennikarz i promotor bokserski) zapowiedział, że od teraz zawsze będzie kibicował rywalom Kuźmina.

Co ciekawe, internauci wzięli na cel nie tylko samego pięściarza, ale i Bensona. Zdaniem części komentujących nagranie ze sparingu w żadnym wypadku nie powinno ujrzeć światła dziennego. "To nie powinno wyjść poza salę bokserską", "Upublicznienie tego filmu to złamanie zasad - co dzieje się w sali, zostaje w sali", "Żadnego szacunku dla osoby, która wrzuciła ten film do sieci" - to tylko niektóre komentarze zamieszczone na Twitterze. 

Kuźmin stoczył dotąd 16 zawodowych starć, wygrywając 15 z nich. Jego ostatnim rywalem był Michael Hunter i to właśnie z nim 32-latek poniósł pierwszą w karierze porażkę. W 2010 Rosjanin zdobył mistrzostwo Europy amatorów w wadze superciężkiej.

"Gdyby nie więzienie może Szpilka miałby ze 2-3 pasy w cruiser"

Zobacz wideo
Więcej o: