Władimir Kliczko wróci do boksu?! Fani wybierają mu rywala. Wielkie starcie

Choć Władimir Kliczko zakończył oficjalnie swoją pięściarską karierę, co jakiś czas powraca temat jego powrotu do ringu. Tym razem to sam Ukrainiec rozpoczął spekulację po tym, gdy w mediach społecznościowych spytał fanów, kogo chcieliby zobaczyć jako jego rywala i zdecydowanie wygrywa opcja drugiego starcia z Tysonem Furym.

- Władimir podjął decyzję i zakończył karierę. Rozmawiałem z nim i wywnioskowałem z tej rozmowy, że on nie zamierza wracać. Wydaje mi się, że bardziej gra na emocjach kibiców i raczej nie wróci do boksu - mówił w maju Johnathon Banks, ostatni trener Władimira Kliczki. Od jego słów w mediach już kilkukrotnie pojawiał się temat powrotu Ukraińca do ringu.

Saleta: Szpilka w cruiser może być potworem

Zobacz wideo

Tym razem to sam Kliczko wywołał temat swojego powrotu do boksu. Ukrainiec na swoim profilu na Twitterze zapytał kibiców, którą walkę z jego udziałem chcieliby zobaczyć. W kolejnych tweetach wskazał Tysona Fury'ego (to z nim przegrał 28 listopada 2015 roku w Dusseldorfie), Anthony'ego Joshuę oraz Deontaya Wildera.

- Czy wrócę jeszcze do boksu? Czy mam jeszcze to coś? Nie wiem i tak naprawdę nikt nie wie. Codziennie rano trenuję i trochę się sam okłamuję, że mógłbym jeszcze wrócić. Póki co utrzymuję się w formie i zdrowiu, nie chcę jednak niczego spekulować - twierdził we wrześniu sam Kliczko. Trudno jednak jednoznacznie stwierdzić, czy jego powrót do ringu jest faktycznie możliwy.