Artur Szpilka zmienił się nie do poznania! "Już widzę miny tych, którzy mówili, że się nie da"

Artur Szpilka poinformował, że już w piątek oficjalnie wejdzie do kategorii cruiser. Przy okazji ponownie pochwalił się swoją nową sylwetką.

- W piątek oficjalnie będę już w niższej kategorii wagowej. Nadchodzę i nie zamierzam brać jeńców - napisał na Instagramie Artur Szpilka, który intensywnie pracuje nad zbiciem swojej wagi, by wkrótce dołączyć do kategorii cruiser. 

Saleta: Szpilka w cruiser może być potworem

Zobacz wideo

Artur Szpilka dodał też, że w czwartek ważył 94,5 kilograma. Kategoria cruiser ma limit do 90,7 kilogramów. Doskonale jednak wiadomo, że tzw. robienie wagi w boksie czy MMA pozwala szybko zbić nawet dwa razy większą liczbę kilogramów.

 

Już kilka tygodni temu Artur Szpilka postanowił mocno pochwalić się swoją nową sylwetką. Przy okazji wbił szpilę tym, którzy w niego nie wierzyli. - Już widzę te wszystkie miny, co mówili nie da rady bla bla bla" - napisał na Instagramie pięściarz.  - Chcę wracać, jak najszybciej się da.Trzeba zrobić jedną, dwie walki i mam nadzieję, że trzecia będzie już o mistrzostwo świata. W tej wadze jeszcze nie jestem tak dobrze zorientowany, ale chcę wziąć to, co mi się należy - dodał w rozmowie z ringpolska.pl

30-letni Szpilka w swojej dotychczasowej karierze stoczył 27 pojedynków. 23 wygrał (w tym 16 przez nokaut). Cztery razy musiał uznać wyższość rywali. 

Więcej o: