Deontay Wilder - Luis Ortiz. Gdzie i kiedy obejrzeć walkę? TRANSMISJA TV. STREAM ONLINE

W nocy z  soboty na niedzielę w Las Vegas Deontay Wilder będzie bronić mistrzowskiego pasa w wadze ciężkiej WBC w starciu z Luisem Ortizem. Gdzie i kiedy zobaczyć tę walkę? Jaka stacja telewizyjna pokazuje walkę Wilder - Ortiz?

Deontay Wilder - Luis Ortiz. Gdzie obejrzeć walkę?

Do tej pory 34-letni Deontay Wilder wygrał 41 walk (jeden remis) i aż 40 z nich zakończył przed czasem. Natomiast 40-letni Luis Ortiz ma na koncie 31 zwycięstw (26 KO) i jedną porażkę. Właśnie z Amerykaninem. W marcu 2018 roku Wilder pokonał Ortiza w 10. rundzie w Nowym Jorku, chociaż wcześniej sam miał kłopoty. Tym razem jest przekonany, że ich pojedynek potrwa znacznie krócej.

-  Potrzebuję idealnych dwóch sekund, aby odnieść zwycięstwo i jestem pewny, że szybko zwyciężę w sobotę. Wiem, że jestem najlepszy na świecie - zapowiada mistrz świata.

- Gdybym mógł coś zmienić w pierwszej walce, to nie zmieniłbym wiele. Na pewno poprawiłbym kondycję, co zresztą zrobiłem przed nadchodzącym rewanżem. Wilder musi natomiast zmienić swoje zachowanie, on uderza nasadą rękawicy, wali w tył głowy, kiedy rywal się pochyla i szaleje w ringu w taki sposób, że trudno jest z nim walczyć. Takie zachowania są zakazane i powinny być piętnowane, to zakrawa na przestępstwo - powiedział Ortiz.

Deontay Wilder - Luis Ortiz. Gdzie obejrzeć walkę? Transmisja w TV. Stream online

Transmisja gali, która zwieńczona zostanie elektryzującym starciem, od godziny 3:00 w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej, a od 3:55 także w TVP Sport.

Kownacki: Mój amerykański sen spełni się, gdy zdobędę mistrzostwo świata [WIDEO]

Zobacz wideo

Jak informuje portal "The Athletic", walka Adama Kownackiego (20-0, 15 KO) z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) o wakujący pas mistrza świata IBF wagi ciężkiej może się odbyć na gali Deontay Wilder vs Tyson Fury II, która planowana jest na 22 lutego.

Więcej o: