Artur Szpilka pochwalił się nową sylwetką! Wbił szpilkę krytykom

Artur Szpilka od kilku tygodni często chwali się swoją nową sylwetką. Pięściarz przygotowuje sie do powrotu do kategorii półciężkiej i trzeba przyznać, że zmiana wagi świetnie mu wychodzi.

Artur Szpilka po ostatnim wygranym pojedynku ogłosił, że zmienił wagę i zamierza  ponownie walczyć w kategorii cruiser (do 90,7 kg). Nowym celem polskiego boksera jest zdobycie tytułu mistrza świata. - Chcę wracać, jak najszybciej się da.Trzeba zrobić jedną, dwie walki i mam nadzieję, że trzecia będzie już o mistrzostwo świata. W tej wadze jeszcze nie jestem tak dobrze zorientowany, ale chcę wziąć to, co mi się należy - powiedział w rozmowie z ringpolska.pl

Zmiana kategorii może wyjść Polakowi na dobre. Więcej do zobaczenia w poniższym wideo:

Zobacz wideo

Ostatnio Artur Szpilka postanowił mocno pochwalić się swoją nową sylwetką. Przy okazji wbił szpilkę tym, którzy w niego nie wierzyli. - Już widzę te wszystkie miny co mówili nie da rady bla bla bla" - napisał pięściarz (pisownia oryginalna).

Na razie jeszcze nie wiadomo z kim Szpilka stoczy kolejną walkę. Na początku mówiło się o starciu z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem, ale Szpilka odrzucił propozycję tego pojedynku.