Sport.pl

Syn legendarnego boksera Evandera Holyfielda debiutuje i demoluje rywala [WIDEO]

Jaki ojciec taki syn. Evan Holyfield (1-0, 1 KO) - syn jedynego w historii czterokrotnego mistrza świata wagi ciężkiej Evandera Holyfielda, efektownie zadebiutował na ringu zawodowym. Niejaki Nick Winstead (0-2) został znokautowany już po szesnastu sekundach! Czy syn pójdzie w ślady ojca? Obejrzyjcie go w akcji.

Evander Holyfield to wielokrotny mistrz świata w wadze ciężkiej i juniorciężkiej oraz zdobywca brązowego medalu olimpijskiego na Igrzyskach Olimpijskich w Los Angeles w 1984 roku. W zawodowej karierze stoczył 57 walk których wygrał 44 (29 KO), 10 razy przegrał, dwa razy zremisował, a jedną walkę uznano za nieodbytą.

Szpilka może stać się potworem. Zobacz wideo:

Zobacz wideo

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu, na ringu zadebiutował jego syn - Evan. Rywalem 22-letniego pięściarza był Nick Winstead. Już po 16 sekundach walka został przerwana przez sędziego, po tym jak Winstead padł na ringu po serii ciosów młodego Holyfielda. Zobaczcie ten efektowny nokaut!

 

Więcej o boksie przeczytacie na bokser.org.

Więcej o:
Komentarze (5)
Syn legendarnego boksera Evandera Holyfielda debiutuje i demoluje rywala [WIDEO]
Zaloguj się
 • 20portal

  Oceniono 9 razy 7

  Jakich jeszcze słów używać będziecie e relacjach sportowych.Modne ostatnio słówko "zdemolował" świadczy o b. niskim poziomie autora, bo chodzi o ... pobicie. Zdemolować to można mieszkanie, panie autorze, a nie człowieka. Zapraszam na lekcje polskiego w szkole podstawowej.

 • Jerzy Jankowski

  Oceniono 3 razy 3

  To jakaś ustawiona promocja. Kalosz zamiast liczyć skończył walkę.

 • krl11

  Oceniono 1 raz 1

  Ale czy polała się krew? Czy pokonany bokser wpadł w śpiączkę i walczy o życie w szpitaku? Nie? To coś słabo...

 • leseser

  Oceniono 1 raz 1

  Jak dla mnie to zakończenie walki to jakieś naciągane (i to bardzo).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX