Były trener Władimira Kliczki brutalnie pobity podczas ceremonii ważenia

Podczas ceremonii ważenia przed pojedynkiem Claressy Shields (9-0, 2 KO) z Ivaną Habazin (20-3, 7 KO) osoba z obozu Amerykanki zaatakowała trenera Chorwatki - Jamesa Alego Bashira. Były szkoleniowiec Władimira Kliczki stracił przytomność i został odwieziony do szpitala.

Sobotni pojedynek miał wyłonić najlepszą pięściarkę świata w kategorii średniej, ale walka wieczoru gali w stanie Michigan została odwołana. Podczas ceremonii ważenia przed pojedynkiem Claressy Shields z Ivaną Habazin doszło do awantury. James Ali Bashir, trener Habazin, przyglądał się całej sytuacji z boku, gdy nagle ktoś go uderzył od tyłu. Były trener Władimira Kliczki od razu upadł na ziemię, a wokół niego pojawiła się kałuża krwi.

"Gdyby nie więzienie może Szpilka miałby ze 2-3 pasy w cruiser" [WIDEO]

Zobacz wideo

Bashir stracił przytomność i został odwieziony do szpitala, podobno wymagał natychmiastowej operacji. TMZ informuje, że napastnik został aresztowany, ale policja nie zdradziła jego tożsamości. Spekuluje się, że był to ktoś z otoczenia Amerykanki

 
 

Tuż po bulwersujących wydarzeniach zdecydowano, że w walce wieczoru gali w Michigan wystąpią zawodnicy, którzy mieli walczyć bezpośrednio przed kobietami, czyli Jaron Ennis (23-0, 21 KO) i Daniel Fernandez (12-1, 5 KO).

Więcej o boksie przeczytasz na portalu bokser.org

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.