Artur Szpilka i Krzysztof "Diablo" W這darczyk w konflikcie. Coraz wi瘯sze napi璚ie

Narasta napi璚ie na linii Krzysztof W這darczyk-Artur Szpilka. Obaj gwiazdorzy polskiego boksu - by造 mistrz 鈍iata wagi cruiser i by造 pretendent do tytu逝 mistrza 鈍iata wagi ci篹kiej - najlepsze czasy maj ju zapewne za sob, ale ich ewentualny pojedynek wci捫 budzi du瞠 emocje. Stoi za nim wzajemna niech耩, jak od dawna 篡wi do siebie charyzmatyczni pi窷ciarze. W tym tygodniu zobaczyli鄉y kolejn ods這n ich konfliktu.
Zobacz wideo

- Każdej jednostki ludzkiej jest mi żal i jest mi przykro, jak się coś źle dzieje. Nie miałem satysfakcji z porażki Szpilki, ale... (...) Karma cię zawsze dopadnie. I tego człowieka po prostu dopada: brak pokory, brak szacunku do ludzi, brak szacunku do promotora - powiedział Włodarczyk w programie Ring TVP Sport. Powrót Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka do ringu spodziewany jest pod koniec listopada, być może w Zakopanem.

Artur Szpilka odpowiada: Niech on popatrzy na swoje zachowanie

- Nie wiem, o jakiej karmie on w ogóle mówi. Niech on popatrzy na swoje zachowanie i kogo tu dopada karma (...) Zawsze mówiłem, że widać w boksie Krzyśka technikę i podejście mistrza świata, ale nie tolerowałem go jako człowieka. Mamy zupełnie inne wartości w życiu. Diablo nie chce walki ze mną, rozmawiałem o tym z Andrzejem Wasilewskim - odpowiedział Artur Szpilka, który na ring wróci już 26 października w Sosnowcu, gdzie będzie chciał zacząć proces odbudowy po brutalnej porażce z Dereckiem Chisorą sześć tygodni temu. Więcej o boksie na bokser.org.

Wi璚ej o: