Sport.pl

Artur Szpilka i Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w konflikcie. Coraz większe napięcie

Narasta napięcie na linii Krzysztof Włodarczyk-Artur Szpilka. Obaj gwiazdorzy polskiego boksu - były mistrz świata wagi cruiser i były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej - najlepsze czasy mają już zapewne za sobą, ale ich ewentualny pojedynek wciąż budzi duże emocje. Stoi za nim wzajemna niechęć, jaką od dawna żywią do siebie charyzmatyczni pięściarze. W tym tygodniu zobaczyliśmy kolejną odsłonę ich konfliktu.
Zobacz wideo

- Każdej jednostki ludzkiej jest mi żal i jest mi przykro, jak się coś źle dzieje. Nie miałem satysfakcji z porażki Szpilki, ale... (...) Karma cię zawsze dopadnie. I tego człowieka po prostu dopada: brak pokory, brak szacunku do ludzi, brak szacunku do promotora - powiedział Włodarczyk w programie Ring TVP Sport. Powrót Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka do ringu spodziewany jest pod koniec listopada, być może w Zakopanem.

Artur Szpilka odpowiada: Niech on popatrzy na swoje zachowanie

- Nie wiem, o jakiej karmie on w ogóle mówi. Niech on popatrzy na swoje zachowanie i kogo tu dopada karma (...) Zawsze mówiłem, że widać w boksie Krzyśka technikę i podejście mistrza świata, ale nie tolerowałem go jako człowieka. Mamy zupełnie inne wartości w życiu. Diablo nie chce walki ze mną, rozmawiałem o tym z Andrzejem Wasilewskim - odpowiedział Artur Szpilka, który na ring wróci już 26 października w Sosnowcu, gdzie będzie chciał zacząć proces odbudowy po brutalnej porażce z Dereckiem Chisorą sześć tygodni temu. Więcej o boksie na bokser.org.

Więcej o:
Komentarze (4)
Artur Szpilka i Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w konflikcie. Coraz większe napięcie
Zaloguj się
 • Slawek Wrobel

  Oceniono 7 razy 7

  Zaczyna się budowanie niezwykłego napięcia przed kolejną walką stulecia :D hahahahaha

 • mirasko70

  Oceniono 4 razy 4

  Widać, że jeden i drugi zdecydowanie za dużo przyjęli w życiu na głowę, a i niekiedy na korpus.

 • lol76

  Oceniono 2 razy 2

  Chyba jedynym logicznym rozwiazaniem tego globalnego, narastajacego konfliktu/napiecia miedzy tymi niezywklymi piesciarzami jest sytuacja w ktorej niejaki 'Diablo' Wlodarczyk pokrywa Szpilke w ringu i robi mu dziecko. ...Potem pobieraja sie, zyja dlugo i szczesliwie, stajac sie gwiazdami mediow socjalnych i dumnymi ambasadorami 'Plotka'.

 • wozdo

  Oceniono 3 razy 1

  Włodarczyk mógłby pouczać Szpilkę, gdyby w swoim życiu zachowywał się w porządku. Chyba mu trzeba przypomnień co wyprawiał

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX