Anthony Joshua nazwał Lennoxa Lewisa klaunem. Jest odpowiedź!

Lennox Lewis, wielki mistrz wagi ciężkiej przełomu wieku, krytykował ostatnio niektóre posunięcia Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO). Młodszy o blisko ćwierć wieku w odpowiedzi nazwał go klaunem. Teraz Lewis kolejny raz zabrał głos.
Zobacz wideo

Lewis krytykował sztab trenerski, walki na swoim terenie Joshuy, a gdy ten przegrał z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO), Lennox namawiał AJ-a, by ten stoczył rewanż w Meksyku, a nie szukał znów małych przewag w sędziach czy swoich kibicach. I cierpliwość Anthony'ego chyba się skończyła.

- Bardzo się różnimy. To klaun i nie mam dla niego respektu - stwierdził były już mistrz, który 7 grudnia stanie przed szansą odzyskania pasów IBF/WBA/WBO.

- W ciągu dwudziestu dwóch walk zdążyłem zdobyć tytuł mistrza świata i wygrać jeszcze dwie unifikacyjne walki. Teraz moim celem jest zostanie podwójnym mistrzem świata, a gdy dokonam również tej rzeczy, wówczas skupię się na Wilderze i dorzuceniu ostatniego tytułu - dodał Joshua.

"On ma rację, rzeczywiście się różnimy, gdyż ja naprawdę dążyłem do pełnej unifikacji i nie spocząłem, dopóki tego nie osiągnąłem. Wiele razy go pochwaliłem, lecz gdy tylko skrytykowałem za brak negocjacji w sprawie walki z Wilderem, nagle stałem się "hejterem". Mówienie, że jestem zazdrosny o karierę Joshuy jest kompletnym nonsensem. Ja tylko go krytykowałem za brak zaangażowania w negocjacje w sprawie walki z Wilderem, nic więcej" - szybko odpowiedział w mediach społecznościowych Lewis.

Więcej informacji o boksie znajdziesz na bokser.org.

Więcej o: