Sport.pl

Amerykańska telewizja przedstawiła Adama Kownackiego. Zwrócili uwagę na jego walkę z Arturem Szpilką

Adam Kownacki będzie walczył w nocy z soboty na niedzielę z Chrisem Arreolą. Amerykańska Telewizja Fox Sports przedstawiając Polaka, podkreśliła wagę jego zwycięstwa sprzed dwóch lat nad Arturem Szpilką.

Już w nocy z soboty na niedzielę niepokonany Adam "Baby Face" Kownacki podejmie Chrisa Arreolę w walce wieczoru gali PBC w Barclays Center w Nowym Jorku. - Ta walka może długo nie potrwać, bo obaj lubimy ofensywny styl. Będą leciały iskry. Nie chcę tylko wygrywać. Pragnę dawać kibicom wielkie show - powiedział Sport.pl Kownacki.Transmisję z walki przeprowadzą Polsat i Polsat Sport.

Kownacki czeka na walkę o pas. "Ruiz Jr? Adam miałby szanse na wygraną z nim"

Zobacz wideo

Amerykanie wspominają walkę Kownackiego ze Szpilką

Telewizja Fox Sports przygotowała przed walką Kownackiego z Arreolą dwuminutowy materiał. Zaprezentowano, jak Polak przygotowywał się do pojedynku pod okiem Keitha Trimble'a. - Wygrał 19 walk, w tym 15 przez nokaut - zauważyli Amerykanie. Najwięcej powiedziano o walce Kownackiego z Arturem Szpilką sprzed dwóch lat.

Pojedynek dwóch polskich pięściarzy odbył się w lipcu 2017 roku w Nowym Jorku. Wygrał go Kownacki przez techniczny nokaut. - Myślę, że walka ze Szpilką była dla Adama bardzo ważna - takie słowa Trimble usłyszeliśmy w materiale. 

Artur Szpilka był wtedy najlepszym polskim pięściarzem wagi ciężkiej. A skoro walczyło dwóch Polaków, na widowni pojawiło się mnóstwo fanów z Polski. Wszyscy wspierali mnie, bo dorastałem w USA - opowiadał Kownacki

Więcej o:
Komentarze (7)
Amerykańska telewizja przedstawiła Adama Kownackiego. Zwrócili uwagę na jego walkę z Arturem Szpilką
Zaloguj się
 • facio60

  Oceniono 5 razy 1

  Monia jest dobra, bierze w paszczę a moderator i wydawnictwo liczy kasę. Zdaje się, że to jakoś się nazywa, raczej nie sponsoring.

 • seeba-5

  0

  A jest gdzieś na otwartym a TV?

 • olal.bana.gw

  Oceniono 13 razy -5

  Finansowy geszeft mordobicia zatacza coraz wieksze kregi. Uwazal bym na "porady" i prognozy niejakiego "mendy borka". Ja nie obstawiam ryjobicia wiec ma spokoj. Milego zabijania. Hosanna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX