Adam Kownacki - Chris Arreola. Transmisja walki w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo

W nocy z soboty na niedzielę Adam Kownacki skrzyżuje rękawice z Chrisem Arreolą. Polsko-amerykański pojedynek będzie walką wieczoru gali PBC w Barclays Center w Nowym Jorku. Transmisję tego starcia będzie można śledzić w telewizji i internecie.
Zobacz wideo

Już w nocy z soboty na niedzielę niepokonany Adam "Baby Face" Kownacki (19-0, 15 KO) zmierzy się z Chrisem Arreolą (38-5-1, 33 KO). Polak stoczy swój pojedynek podczas gali PBC w Barclays Center w Nowym Jorku. Jeśli 30-latek wygra z Amerykaninem, to być może stanie przed szansą walki o mistrzostwo świata. Po raz ostatni mogliśmy oglądać Kownackiego w ringu w styczniu 2019 r. (zwycięstwo nad Geraldem Washingtonem). 

- Ta walka może długo nie potrwać, bo obaj lubimy ofensywny styl. Będą leciały iskry. Nie chcę tylko wygrywać. Pragnę dawać kibicom wielkie show [...]. Mam dla Arreoli wielki szacunek, bo wchodził do ringu z najlepszymi w wadze ciężkiej. Obaj jesteśmy wojownikami, obaj walczymy w podobny sposób i zadajemy dużo ciosów. Już wcześniej zapowiadaliśmy, że to może być walka roku i na to liczę. Mówi się, że jest coraz starszy, ale przecież Manny Pacquiao też, a jednak wciąż zachwyca - mówił na łamach Sport.pl Kownacki.

Arreola to bardzo doświadczony zawodnik, który w przeszłości mierzył się choćby z Deontayem Wilderem, Tomaszem Adamkiem czy Witalijem Kliczko. Swoją ostatnią walkę amerykański pięściarz stoczył w marcu 2019 r., wygrywając wówczas z Jean Pierrem Augustinem.

 

- Jeśli przegram, przejdę na emeryturę. To proste. Uwielbiam boks i chcę, żeby ludzie pamiętali mnie jako mistrza świata. Wierzę, że wciąż mam umiejętności, by to zrobić - stwierdził przed walką z Kownackim Arreola.

Boks. Adam Kownacki - Chris Arreola. Sprawdź, gdzie obejrzeć występ polskiego pięściarza. Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV walki Adama Kownackiego z Chrisem Arreolą obejrzymy w Polsacie i Polsacie Sport. W internecie polsko-amerykański pojedynek będzie można śledzić na platformach Ipla i Cyfrowy Polsat GO. Studio rozpocznie się o godz 1:00 (Polsat Sport), a do Nowego Jorku przeniesiemy się o godz. 2:00 (Polsat, Polsat Sport).

Więcej o: