Marcin Najman nie daje o sobie zapomnieć. Zapowiedział kolejną walkę

40-letni Marcin Najman zapowiedział, że najprawdopodobniej jeszcze w tym roku stoczy kolejną walkę. Spekuluje się, że jego rywalem może być Paweł "Trybson" Trybała lub Piotr Witczak, znany jako Bonus BGC.
Zobacz wideo

Przypomnijmy: na początku czerwca Najman przegrał z Trybsonem na gali FFF już po zaledwie 41 sekundach walki. To była kolejna zawstydzająca porażka Najmana, ale jeśli ktoś śledzi losy pięściarza z Częstochowy, nie może być zdziwiony. Trudno o innego polskiego sportowca, który osiągnął tak niewiele, a ciągle było o nim głośno. I choć El Testosteron zapowiedział już, że zakończył karierę, to kolejny raz zmienił zdanie.

- Wszystko wskazuje, że wrócę jeszcze w tym roku. W środę podam więcej informacji - napisał Najman.

Walka na gołe pięści

40-latek kilka tygodni temu oświadczył, że chętnie skusi się na rewanż z Trybsonem. Tym razem na zasadach bokserskich, a zwycięzca pojedynku miałby zgarnąć wypłatę przegranego. W ostatnich dniach jednak wiele się zmieniło. I co raz częściej pisze się o potencjalnym starciu z Bonusem BGC. 30-letni raper z Poznania stoczył trzy walki na zasadach MMA. Wszystkie przegrał. Spekuluje się, że ich walka miałaby się odbyć na gołe pięści.

 

 
 

Więcej o: