Dereck Chisora podzielił się wymownym zdjęciem po walce ze Szpilką. "Odszukaj i zniszcz"

Dereck Chisora nie pozostawił żadnych złudzeń Arturowi Szpilce podczas sobotniej gali w Londynie. Brytyjczyk brutalnie znokautował polskiego pięściarza już w 2. rundzie pojedynku. Po wygranym starciu, 35-latek podzielił się w swoich mediach społecznościowych wymownym zdjęciem.
Zobacz wideo

W sobotę, podczas bokserskiej gali w Londynie, Dereck Chisora szybko poradził sobie z Arturem Szpilką. Już na początku 2. rundy Brytyjczyk brutalnie znokautował polskiego pięściarza. Teraz przyszedł czas na świętowanie. Po przekonującym zwycięstwie 35-latek podzielił się w swoich mediach społecznościowych dosadnym zdjęciem. 

Dereck Chisora - Artur Szpilka. Po walce ze "Szpilą" Brytyjczyk udostępnił wymowne zdjęcie

Chisora opublikował w poniedziałek fotografię, na której, poza zwycięzcą walki, widoczny jest również znokautowany Szpilka. Zdjęcie zostało okraszone podpisem: "Odszukaj i zniszcz. Nie bierz jeńców".

 

Po pokonaniu "Szpili", Chisora ma już jasno określone preferencje, co do kolejnej walki: - Dajcie mi [Josepha - red.] Parkera. Bardzo ciężko pracowałem i to dało oczekiwane rezultaty. To był ciężki nokaut, ale taki już jestem. W ringu nie biorę jeńców. Możemy teraz zaboksować z Parkerem na rozpisce gali Joshua vs Ruiz. Ale chcę zarobić za to dobre pieniądze - stwierdził w jednym z wywiadów pogromca Polaka.

Więcej o boksie przeczytasz na portalu Bokser.org.