Sport.pl

Artur Szpilka nie pamięta pojedynku z Chisorą. "Pytał, dlaczego sędzia przerwał walkę"

- Artur Szpilka wracając do szatni pytał, dlaczego sędzia przerwał walkę. Nic nie pamięta - napisał na Twitterze Rafał Mandes, dziennikarz TVP Sport. Polski pięściarz po nokaucie podczas walki z Dereckiem Chisorą był w takim szoku, że do stojącego w narożniku Michała Materli zaczął mówić w obcym języku.
Zobacz wideo

Dla Artura Szpilki walka z Dereckiem Chisorą była szansą na powrót do poważnego boksowania w wadze ciężkiej. Niestety, Polak tej szansy nie wykorzystał. Chociaż w pierwszej rundzie popisał się kilkoma dobrymi unikami i akcjami, to ostatecznie skończył fatalnie. Niewiele ponad minutę po rozpoczęciu drugiej rundy Chisora trafił go bowiem potężnym prawym sierpowym, który zakończył pojedynek. Chociaż Polak przez chwilę utrzymał się na nogach, to po kolejnych ciosach Brytyjczyka padł na deski, a sędzia natychmiast przerwał starcie.

Artur Szpilka nie pamięta walki z Dereckiem Chisorą

O tym, w jak dużym szoku Szpilka był po porażce z Chisorą, świadczą słowa, które pięściarz wypowiedział udając się do szatni po zakończonej walce. - Wracając do szatni pytał, dlaczego sędzia przerwał walkę. Nic nie pamięta - zdradził na Twitterze Rafał Mandes. Dziennikarz TVP Sport napisał również, że Szpilka kilka minut po nokaucie był tak zdezorientowany, że do Michała Materli, który był razem z nim w narożniku, mówił po angielsku.

Więcej o:
Komentarze (92)
Artur Szpilka nie pamięta pojedynku z Chisorą. "Pytał, dlaczego sędzia przerwał walkę"
Zaloguj się
 • d33mariusz

  Oceniono 84 razy 80

  Trzeba przyznać że nokauty w walkach Szpilki są extra. Szpilka pada jak rzucony snop słomy, praktycznie bez czucia. Jest to bardzo efektowne, ale nie wiem czy zdrowie pozwoli mu kontynuować taki styl walki.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 74 razy 66

  Tam doszło do CUDU!
  Od jednego pier.olnięcia w baniak facet nauczył się angielskiego.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 43 razy 35

  Nie pamięta, bo żadnego pojedynku NIE BYŁO!
  Szpila po prostu wziął wpie.dol od Chisory.

 • lukki69

  Oceniono 33 razy 29

  Wkładaj czarny ortalion i wracaj na blokowisko chłopczyno....

 • qeton

  Oceniono 30 razy 26

  Szpilka zaczął mówić w obcym języku? To tak jak moja sąsiadka, gdy odwiedza ją egzorcysta ;)

 • acide94

  Oceniono 20 razy 20

  Sport to zdrowie.

 • pivit

  Oceniono 21 razy 19

  To ten debil który zabrał swojego krótkowłosego psa zimą na Śnieżkę a GOPRowcy musieli ich zwozić?

 • eiran

  Oceniono 17 razy 17

  Normalna sprawa - niepamięć wsteczna typowa dla wstrząśnienia mózgu. Inna sprawa, że Szpilka bardzo łatwo traci przytomność przy nokautach, to nie pierwszy raz. Andrew Gołota tez parę razy przegrał przez k.o., ale przynajmniej nie zasypiał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX