Sport.pl

Szpilka spotkał się z Chisorą po walce. Piękne zachowanie obu pięściarzy [WIDEO]

Przed sobotnią walką Dereck Chisora (31-9) podjudzał Artura Szpilkę, w ringu go szybko brutalnie znokautował, ale po ich starciu złych emocji już nie było. Obaj zawodnicy spotkali się w londyńskiej o2 Arenie tuż po walce i przytulili się oraz pozowali do wspólnego zdjęcia.

Dla Artura Szpilki walka z Dereckiem Chisorą była szansą na powrót do poważnego boksowania w wadze ciężkiej. Niestety, Polak tej szansy nie wykorzystał. Niewiele ponad minutę po rozpoczęciu drugiej rundy Chisora trafił Szpilkę potężnym prawym sierpowym, który zakończył walkę. Chociaż Polak przez chwilę utrzymał się na nogach, to po kolejnych ciosach Brytyjczyka padł na deski, a sędzia natychmiastowo przerwał walkę. Po ich pojedynku obaj pięściarze spotkali się raz jeszcze w londyńskiej o2 Arenie. Podziękowali sobie za walkę i życzyli powodzenia w przyszłości.

 

Szpilka - Chisora. "Ta walka nie powinna się odbyć"

- Chisora ledwo się ruszał. Brytyjczyk wydawał się rywalem łatwym do boksowania. Tylko trzeba było stalowo boksować na boki, lekko kontrować. Gdyby Szpilka boksował tak jak Chisora wyglądał na bardzo silnego fizycznie, ale zarazem kompletnie rozbitego. Ledwo się ruszał. Koordynacja ruchowa była u niego bardzo słaba. Co dalej z karierą Szpilki? Kilka minut po walce nie powinno się podejmować decyzji. Uważam jednak, że nie powinienem się zgodzić na tę walkę. Ten pojedynek nie powinien się odbyć - mówił na antenie TVP Sport Andrzej Wasilewski, promotor Szpilki.

Więcej o:
Komentarze (18)
Szpilka spotkał się z Chisorą po walce. Piękne zachowanie obu pięściarzy [WIDEO]
Zaloguj się
 • ksiadz.teofil

  Oceniono 23 razy 23

  Piękny gest Chisory względem sparingpartnera. Brytyjczyk spełnił marzenia Artura o spotkaniu z prawdziwym bokserem.

 • d33mariusz

  Oceniono 12 razy 8

  Szpilka jak zbity pies.

 • extrafresh

  Oceniono 7 razy 7

  Teraz już tylko FAME MMA i walka z Tigerem Bonzo.

 • yaro1771

  Oceniono 12 razy 6

  Co za poniżające sceny. Szpilka rozgoryczony, mało nie płacze i wchodzi w tyłek swojemu pogromcy. Tak żałosne i żenujące , że aż śmieszne. Ten chłopiec (Szpilka) to duże dziecko. Kompletnie niedojrzały emocjonalnie szczawik. Prawdopodobnie skutek wychowywania tylko przez mamusię. Odnoszę wrażenie, iż zgrywanie twardziela to u niego tylko maska. Tak naprawdę jest słaby psychicznie. Nie podniesie się po tej porażce. To prawdopodobnie dobrze, ponieważ Polsce nie jest potrzebny ringowy mazgaj z którego za jego plecami naśmiewają się przeciwnicy (chyba nikt nie wątpi w to, że Chisora ze swoim sztabem obśmiali Szpilkę na boku. To co mówi do kamery to tylko PR.) To już jego koniec, a zarobioną forsę najpewniej szybko przepuści.

 • jxl82

  Oceniono 6 razy 6

  Czas na polsatowskie KSW. I walki o Żelazny Pas Cnoty Borka.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 4

  Ofiara pobicia brata się z orawcą.

 • zebrzec

  Oceniono 3 razy 3

  you WAS better...

 • andienerven

  Oceniono 3 razy 3

  Wait, ten z tyłu na zdjęciu to David Haye, z którym kiedyś Chisora wykonał ustawkę na konferencji prasowej?

 • mer-llink

  Oceniono 6 razy 2

  Szalenie prestiżowe spotkanie:
  dwóch kelnerów wpadło na siebie w brudnym korytarzyku pod windą.
  Poklepali się w tym szalenie paradnym fragmencie Areny o2, w świetle fleszy, w akompaniamencie kamer, VIP-ów, braw tłumu kibiców i długonogich hostess.
  A nie, te hostessy, kamery, tłumy fanów i inne były w zupelnie innej części Areny?
  Tam gdzie byli prawdziwi zawodnicy. I prawdziwe VIP-y?
  No coś przegapiłam?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX