Sport.pl

Bolesna porażka Artura Szpilki. Polak ciężko znokautowany przez Derecka Chisorę [WIDEO]

Dotkliwej porażki doznał Artur Szpilka w walce z Dereckiem Chisorą. Polak przegrał przez ciężki nokaut już w drugiej rundzie.
Zobacz wideo

Dla Artura Szpilki walka z Dereckiem Chisorą była szansą na powrót do poważnego boksowania w wadze ciężkiej. Niestety, Polak tej szansy nie wykorzystał. Chociaż w pierwszej rundzie Szpilka popisał się kilkoma dobrymi unikami i akcjami, to walka zakończyła się dla niego fatalnie.

Artur Szpilka ciężko znokautowany w drugiej rundzie

Niewiele ponad minutę po rozpoczęciu drugiej rundy Chisora trafił Szpilkę potężnym prawym sierpowym, który zakończył walkę. Chociaż Polak przez chwilę utrzymał się na nogach, to po kolejnych ciosach Brytyjczyka padł na deski, a sędzia natychmiastowo przerwał walkę.

Artur Szpilka nie mógł się podnieść

Polak przez kilka chwil nie podnosił się z maty, a gdy już wstał, miał problem, by utrzymać się na nogach. Dla Szpilki to czwarta porażka w zawodowej karierze. 30-latek na swoim koncie ma 22 zwycięstwa w 26 walkach. Po porażce z Chisorą trudno wyobrazić sobie, by Szpilka odniósł jeszcze jakiekolwiek poważne zwycięstwo. Ciężka porażka z Brytyjczykiem może oznaczać koniec jego kariery.

Więcej o:
Komentarze (176)
Bolesna porażka Artura Szpilki. Polak ciężko znokautowany przez Derecka Chisorę [WIDEO]
Zaloguj się
 • bonenecklace

  Oceniono 92 razy 84

  To, co mówił Haye na konferencjach przed walką to była kurtuazja grubymi nićmi szyta i próba ukrycia faktu, że ze Szpilki żaden bokser, tylko pospolity bandyta, który zamarzył sobie zostanie bokserem. Gdyby powiedział, co myśli naprawdę o szansach Polaka, to nikt by nie przyszedł tej żenady oglądać xD Tak więc kudos dla niego za marketing. Boks zazwyczaj przyciąga szemrane typy, byłych więźniów gangsterów, bandyterkę itp. itd. Ale oni, w odróżnieniu do tego ww. "herosa", mają umiejętności i talent, a Szpilka jest po prostu przepakowanym ABS-em z tatuażami, z umiejętnościami kibola spod monopolowego. Adieu! Gołota, mimo późniejszych kompromitacji na ringu i poza nim, pozostaje naszym najlepszym pięściarzem wagi ciężkiej, nie ten wyrobnik Adamek, którego ośmieszył Kliczko.

 • Slawek Wrobel

  Oceniono 71 razy 67

  Najlepszy był Skrzecz w studiu po walce... bo ring był za mały, czy przepisy na taki pozwalają? Jak bym słyszał polskich trenerów po meczach w pucharach.

 • h30

  Oceniono 58 razy 56

  Bokser z niego równie dobry, co taternik.

 • mario69-50

  Oceniono 58 razy 54

  Teraz walka tytanów: błazen Szpilka- błazen Najman o koronę pierwszego błazna RP Tym glupkom już dziękujemy...

 • bruna5

  Oceniono 53 razy 51

  A gity, jak stali, się wszystkie chlastali,
  bo młody gitfunfel kopyrtnął...

  *Kult, Dom wschodzącego słońca.

 • liczygrosz

  Oceniono 46 razy 46

  O co tyle krzyku ? Czy ktoś w ogóle spodziewał się innego rezultatu ?

 • Zygfryd Mamut

  Oceniono 42 razy 40

  Warto było poświęcić te 4 minuty swojego życia aby zobaczyć jak polski cebulak który mocny jest tylko w gębie dostał lekcję życia która zakończy jego sen o tym, że jest wybitnym bokserem.
  Do emerytury będzie już tylko zarabiał w odwoźnym cyrku zwanym KSW.
  Tam będzie czuł się jak u swoich. Będzie się mógł do woli przebierać w fikuśne stroje i na okrągło gadać co mu ślina na język przyniesie.
  Szpilka jest jeszcze bardziej żałosny od Najmana.
  My polacy nie chcemy już więcej być kompromitowani i wystawiani na pośmiewisko przez takich "sportowców" jak ten cebularz - kibol bandyta z osiedlowego podwórka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX