Artur Szpilka ciężko znokautowany przez Chisorę w drugiej rundzie!

Dotkliwej porażki doznał Artur Szpilka w walce z Dereckiem Chisorą. Polak przegrał przez ciężki nokaut już w drugiej rundzie.
Zobacz wideo

Dla Artura Szpilki walka z Dereckiem Chisorą była szansą na powrót do poważnego boksowania w wadze ciężkiej. Niestety, Polak tej szansy nie wykorzystał. Chociaż w pierwszej rundzie Szpilka popisał się kilkoma dobrymi unikami i akcjami, to walka zakończyła się dla niego fatalnie.

Niewiele ponad minutę po rozpoczęciu drugiej rundy Chisora trafił Szpilkę potężnym prawym sierpowym, który zakończył walkę. Chociaż Polak przez chwilę utrzymał się na nogach, to po kolejnych ciosach Brytyjczyka padł na deski, a sędzia natychmiastowo przerwał walkę.

Polak przez kilka chwil nie podnosił się z maty, a gdy już wstał, miał problem, by utrzymać się na nogach. Dla Szpilki to czwarta porażka w zawodowej karierze. 30-latek na swoim koncie ma 22 zwycięstwa w 26 walkach. Po porażce z Chisorą trudno wyobrazić sobie, by Szpilka odniósł jeszcze jakiekolwiek poważne zwycięstwo. Ciężka porażka z Brytyjczykiem może oznaczać koniec jego kariery.

Więcej o: