Tak Daniel Dubois znokautował Nathana Gormana. "Nowy Anthony Joshua" z mistrzowskim pasem [WIDEO]

Boks. W walce o pas mistrza Wielkiej Brytanii w wadze ciężkiej Daniel Dubois nie dał szans Nathanowi Gormanowi. "DDD", kreowany przez wielu na nowego Anthony'ego Joshuę, zakończył pojedynek efektownym nokautem w 5. rundzie.
Zobacz wideo

Walka o pas mistrza Wielkiej Brytanii w wadze ciężkiej toczyła się w nocy z soboty na niedzielę między niepokonanymi jak dotąd: Danielem Duboisem i Nathanem Gormanem. Za minimalnego faworyta pojedynku wieczoru londyńskiej gali uznawano nieco młodszego "DDD", którego wielu obserwatorów kreuje już na następcę Anthony'ego Joshui.

Boks. Walka o mistrzostwo Wielkiej Brytanii rozstrzygnięta. Daniel Dubois znokautował Nathana Gormana

Te przypuszczenia okazały się trafione, bowiem Dobois szybko zdominował rywala i doprowadził do liczenia już w 3. rundzie. "DDD" postawił kropkę nad "i" w 5. rundzie. Po otrzymaniu potężnego ciosu w głowę, Gorman wylądował na deskach i choć zdołał wstać, był już wyraźnie zamroczony. To skłoniło sędziego ringowego do zakończenia walki. 

Ostatnie sekundy starcia między Danielem Duboisem (12-0, 11 KO) i Nathanem Gormanem (16-1, 11 KO) możecie zobaczyć na poniższym wideo:

 

Więcej o boksie przeczytasz na portalu Bokser.org.

Więcej o: