Idiotyczne zachowanie kibica podczas walki Sulęcki - Andrade. Szybka reakcja żony Polaka [WIDEO]

Maciej Sulęcki przegrał na punkty z Demetriusem Andrade w walce o tytuł mistrza świata. Tymczasem kamery podczas pojedynku pokazały żonę pięściarza, która musiała sobie radzić z jednym z kibiców, który "popisał się" idiotycznym zachowaniem.

Demetrius Andrade (28-0, 17 KO) w świetnym stylu obronił tytuł mistrza świata WBO i zdominował Macieja Sulęckiego (28-2, 11 KO) na gali w Providence. Amerykanin pokazał boks na najwyższym światowym poziomie, a Polak nie miał niestety na to odpowiedzi.

Zobacz wideo

Podczas pojedynku jedna z kamer obserwowała żonę pięściarza, obserwującą z trybun walkę Macieja Sulęckiego. Jeden z kibiców "popisał się" idiotycznym zachowaniem, na co bardzo kobieta szybko zareagowała, pokazując mu środkowy palec. Całe zdarzenie dokładnie widać w załączonym wideo.

Maciej Sulęcki skomentował dotkliwą porażkę

Maciej Sulęcki (28-2, 11 KO) nie wygrał według sędziów ani jednej rundy walki o mistrzostwo świata WBO wagi średniej z czempionem Demetriusem Andrade (28-0, 17 KO) na gali w Providence. Polak nie zamierza jednak załamywać rąk i od razu po walce stwierdził, że wciąż chce dużych walk, oddając jednocześnie szacunek swojemu pogromcy.