Tyson Fury znów dał wielkie show! Co za walka i nokaut [WIDEO]

Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) znów dał wielkie show! Walczył z opuszczonymi rękoma, lekceważył rywala, a i tak znokautował niepokonanego do tej pory Toma Schwarza (24-1, 16 KO). Walka potrwała niespełna dwie rundy.

Tyson Fury swoje show zaczął już podczas widowiskowego wyjścia na ring - w swoim stylu, na luzie i z humorem. Prawdziwe emocje czekały jednak na kibiców dopiero po pierwszym gongu. Pięściarze odpuścili sobie tradycyjne rozpoznanie i przeszli do akcji. Tyson świetnie czuł dystans, był bardzo aktywny i praktycznie nie dał dojść do głosu rywalowi, bijąc cały czas z luzu, głównie ciosami z lewej ręki.

Zobacz wideo

W drugiej rundzie Fury rozpoczął z odwrotnej pozycji i po raz pierwszy mocniej trafił Schwarza lewym sierpowym. "Król Cyganów" poczuł krew i rozpoczął swój koncert. Wyspiarz rozbił przeciwnikowi nos i po całej serii posłał Niemca na deski. Pięściarz zdołał jeszcze wstać, jednak Fury nie wypuścił okazji z rąk, zasypał bezradnego Schwarza gradem ciosów w narożniku i nie dał wyboru sędziemu ringowemu, który przerwał nierówny bój.

Tyson Fury show [WIDEO]

W walce poprzedzającej "danie główne" Jesse Hart (27-2, 21 KO) pokonał doświadczonego Sulivana Barrerę (22-3, 14 KO). Ambitny Kubańczyk na przekroju całej walki parokrotnie był "podłączony", a ósmej rundzie wylądował na deskach. Po 10 rundach sędziowie punktowali zwycięstwo Amerykanina w stosunku 99-90, 96-93 oraz 97-92. Więcej o boksie przeczytacie w portalu bokser.org.

Więcej o: