Wilder po sensacyjnej porażce Joshui: Cała jego kariera to kłamstwa

Niemal cały bokserski świat jest zszokowany po zwycięstwie Andy'ego Ruiza Juniora (33-1, 22 KO) nad Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) w walce o pasy IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej. Wciąż pojawiają się nowe komentarze, ale szczególnie warto zacytować dwie skrajnie odmienne reakcje Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) i Tysona Fury'ego (27-01, 19 KO), głównych rywali Joshui. - Teraz wiemy, kto przed kim uciekał - zarzuca mu Wilder.

- Wszyscy mamy swoje wzloty i upadki, Anthony Joshua potrafił w swoim życiu odmienić przeznaczenie. Takie rzeczy jak dziś zdarzają się w wadze ciężkiej, teraz odpocznij, zregeneruj się i wróć do gry - napisał Fury w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo

- On nie był prawdziwym mistrzem. Cała jego kariera to kłamstwa, zaprzeczenia i prezenty. Oto fakty, wiemy teraz, kto przed kim uciekał! - stwierdził mistrz WBC, Deontay Wilder. Obaj pięściarze od dłuższego czasu nie mogą się dogadać, co do wspólnej walki. A teraz wiadomo, że Amerykanin ponownie zmierzy się z Luisem Ortizem, by następnie zrewanżować się także Fury`emu.

- Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić w życiu, to ku*wa się poddać! - dodał ''Bronze Bomber'', nawiązując do momentu, w którym walka Joshuy z Ruizem została przerwana.

Więcej o boksie przeczytasz na portalu bokser.org

Więcej o: