Marcin Najman wydał oświadczenie po kompromitującej walce. Internauci szydzą

Marcin Najman opublikował na swoim Twitterze zdjęcia z rehabilitacji, którą przechodzi po przegranej walce z Rihardem Bigisem. Jego post rozśmieszył internautów, którzy zwrócili uwagę, że 40-latek ćwiczył w dżinsach, a nie sportowym stroju. Najman poinformował także, że już niedługo stoczy walkę z Pawłem "Trybsonem" Trybałą, czyli celebrytą, który próbuje swoich sił w sportach walki.
Zobacz wideo

Przypomnijmy: w niedzielę Marcin Najman po raz drugi z rzędu przegrał walkę z Rihardem Bigisem, anonimowym pięściarzem z Łotwy. Polak znowu poddał się ze względu na kontuzję barku, która uniemożliwiła mu dalszą walkę.

W środę Najman opublikował na swoim Twitterze zdjęcia z zajęć rehabilitacyjnych. - Naprawiamy co zepsute. Tak smutno się moja sportowa przygoda nie skończy. Teraz walka z czasem - napisał Najman.
Post rozśmieszył internautów.

"Zegarek na ręce, jeansy. No strój na rehabilitację zacny", "A gdzie lakierki?! Marcin, taki ładny sportowy outfit, a galowego obuwia zabrakło. Wstyd!", "Czy te spodnie są na receptę?" - tylko część komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciami Najmana.

Zawodnik z Częstochowy zapowiedział, że wcale nie zamierza kończyć kariery. Ba, na początku przyszłego tygodnia zostanie ogłoszona jego walka z Pawłem "Trybsonem" Trybałą, byłym uczestnikiem programu Warsaw Shore, obecnie próbującym swych sił w sportach walki. Na jakich zasadach się zmierzą? Prawdopodobnie pojedynek będzie toczony w MMA na gali, którą zorganizuje Polsat.

Marcin Najman nie osiągnął żadnego sukcesu, a i tak jest o nim głośno

Jeśli ktoś śledzi losy Najmana, to nie jest zdziwiony jego częstymi wstydliwymi porażkami. Trudno o innego polskiego sportowca, który osiągnął tak niewiele, a ciągle było o nim głośno.