Oficjalnie: Pogromca Tomasza Adamka dostał walkę o mistrzostwo świata!

To żadna niespodzianka, poza tym, że Anthony Joshua(22-0, 21 KO) osobiście potwierdził walkę z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO) o pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. Pojedynek odbędzie się 1 czerwca w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku.
Zobacz wideo

- Wembley jest bliskie mojemu sercu, ale będę bronił swoich pasów przeciwko Millerowi w Nowym Jorku. To będzie ekscytująca walka. Spotkam się niepokonanym zawodnikiem i choć celem pozostaje pełna unifikacja, koncentruję się w tej chwili wyłącznie na najbliższym rywalu. Nie mogłem przecież dłużej czekać, walka to coś, co kocham najbardziej. Będę w bardzo dobrej formie i gotowy na ten pojedynek - zapowiada AJ.

- On popełnia spory błąd wybierając się na mój teren. Zabiorę mu te pasy, Joshua opuści Nowy Jork z pustymi rękami - odgraża się pogromca Tomka Adamka i Mariusza Wacha.

W październiku ubiegłego roku Miller znokautował Tomasza Adamka, a już miesiąc później jego ofiarą był Bogdan Dinu. Miller waży niemal 150 kg, a i tak imponuje szybkością oraz kondycją. Prywatnie jest przyjacielem Adama Kownackiego, z którym często sparuje.

Więcej o: