Pogromca Tomasza Adamka zmierzy się z Anthonym Joshuą?

Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) otrzymał pierwszą ofertę walki od obozu zunifikowanego mistrza wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) - podały brytyjskie media.
Zobacz wideo

Pojedynek Amerykanina z Anglikiem miałby się odbyć 1 czerwca w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. W październiku ubiegłego roku Miller znokautował Tomasza Adamka, a już miesiąc później jego ofiarą był Bogdan Dinu. Miller waży niemal 150 kg, a i tak imponuje szybkością oraz kondycją. Prywatnie jest przyjacielem Adama Kownackiego, z którym często sparuje.

Nie wiadomo jednak, czy do walki Miller - Joshua w ogóle dojdzie. Reprezentanci Joshuy cały czas prowadzą też rozmowy z Dillianem Whyte'em (25-1, 18 KO) i są już ponoć blisko porozumienia. Jeśli to Whyte zaboksuje z Joshuą, walka odbędzie się 13 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie.

Joshua walczył już z Whyte'em w grudniu 2015 roku. Wygrał wtedy przez techniczny nokaut w siódmej rundzie. Pięściarze spotkali się też przed laty na ringu amatorskim. Wówczas górą był Whyte.

Więcej o: