Artur Szpilka: Mam za sobą upadek

- Mam za sobą pewien upadek, co było związane z wieloma rzeczami, a kluczowe były problemy ze zdrowie - powiedział Artur Szpilka przed walką z Mariuszem Wachem.

W sobotę 10 listopada Artur Szpilka zmierzy się z Mariuszem Wachem. Gala KnockOut, na której zmierzą się polscy pięściarze, będzie transmitowana w telewizji publicznej, a także w internecie.

Boks. Krzysztof Głowacki - Maksim Własow. Kiedy walka?

Pokonanie Mariusza Wacha może być przełomem dla Szpilki, który w lipcu 2017 roku przegrał z Adamem Kownackim. W swojej ostatniej walce pokonał Dominicka Guinna, ale Mariusz Wach stanowi większe wyzwanie.

Artur Szpilka: Kluczowe problemy ze zdrowiem

- Każdy wie, że jeden z nas znów zacznie się liczyć. Za mną pewien upadek, co było związane z wieloma rzeczami, a kluczowe były problemy ze zdrowiem, lecz nadal jestem w tej grze. Mam zamiar wrócić na miejsce, z którego spadłem. Teraz do walki podchodzę zdrowy, pewny siebie, skoncentrowany i, trzeba to jasno powiedzieć, pokorny, bo wiem, jak bardzo właściwe nastawienie ma przełożenie na walkę - powiedział Szpilka w rozmowie z Interią.

Usyk - Bellew. Bokserski hit! Kiedy? Transmisja

Mariusz Wach wręczył Szpilce kota

Wcześniej na konferencji Artur Szpilka dostał od Wacha maskotkę kota, którą... miał zjeść jego pies Pumba.

 

- Mam to w nosie, bo mnie dzisiaj już nie da się sprowokować. Zdaje mi się, że na tyle dorosłem do pewnych rzeczy, że po prostu sam potrafię sobie zmieniać nastroje i emocje - skomentował to zdarzenie Szpilka.

Boks. Artur Szpilka - Mariusz Wach. Wach: Muszę być zwierzęciem w ringu

Więcej o: