Boks. Artur Szpilka - Mariusz Wach. Kiedy walka? Transmisja TV, stream online

W sobotę 10 listopada Artur Szpilka zmierzy się z Mariuszem Wachem. Gala KnockOut, na której zmierzą się polscy pięściarze, będzie transmitowana w telewizji publicznej, a także w internecie

W styczniu 2016 roku Artur Szpilka (21-3, 15 KO) przegrał walkę z Doentayem Wilderem (40-0, 39 KO) o pas mistrzowski wagi ciężkiej. Kolejny pojedynek stoczył w lipcu 2017 roku z Adamem Kownackim (17-0, 14 KO), ale również został znokautowany. 29-latek wciąż ma jednak duże ambicje. W swojej ostatniej walce zmierzył się na PGE Narodowym z Dominickiem Guinnem (35-12-1, 24 KO) i pewnie pokonał go na punkty. A już 10 listopada zmierzy się w Gliwicach z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO). Jeśli przegra, to pożegna się z poważnym boksem. Jeśli wygra, to wciąż będzie marzył o zostaniu mistrzem świata.

Krzysztof Głowacki - Maksim Własow. Transmisja TV, stream online

Gala rozpocznie się o 20:05. Najpierw transmitowana będzie w TVP Sport, a od 22:30, około 30 minut przezd walką Szpilki z Wachem, będzie również dostępna w TVP 1. W internecie stream dostępny będzie pod adresem sport.tvp.pl.

Krzysztof Głowacki - Maksim Własow. Kiedy walka?

Poza Szpilką i Wachem kibice podczas gali KnockOut będą mogli zobaczyć m.in. także Macieja Sulęckiego, Ewę Piątkowską czy Pawła Stępnia.

Więcej o:
Copyright © Agora SA