Boks. Ostre spięcie Kownackiego ze Szpilką w trakcie meczu Polska - Kazachstan. "Zamknij piz**...!"

"Zamknij piz** wygrałeś! I ciesz sie póki możesz czekam na rewanż bez sentymentów !!!" (pisownia oryginalna) - w tak wulgarny sposób Artur Szpilka odpisał Adamowi Kownackiemu, który w trakcie poniedziałkowego meczu Polski z Kazachstanem (3:0) zaczepił go na Twitterze.

Adam Kownacki - niepokonany pięściarz wagi ciężkiej, który w połowie lipca rozprawił się w Nowym Jorku z Arturem Szpilką - w trakcie meczu Polski z Kazachstanem z przymrużeniem oka ocenił grę Kamila Grosickiego. Zażartował, że skrzydłowy reprezentacji Polski jest bez formy, bo spędza za dużo czasu ze Szpilką [Szpilka jest bliskim kumplem "Grosika"].

Na odpowiedź niedawnego rywala nie trzeba było długo czekać. "Zamknij piz** wygrałeś! I ciesz sie póki możesz czekam na rewanż bez sentymentów !!!" (pisownia oryginalna) - odpowiedział Szpilka, jednocześnie sugerując, że chce rewanżu.

Z naszych informacji wynika jednak, że do rewanżu pięściarzy raczej nie dojdzie. A na pewno nie w najbliższym czasie. Bo o ile przyszłość Szpilki w boksie nie jest jeszcze znana, o tyle promotorzy przymierzają Kownackiego do pojedynku z Jarrellem Millerem. Miałoby do niego dojść 4 listopada na gali w Nowym Jorku, gdzie walką wieczoru będzie starcie mistrza świata Deontaya Wildera z Luisem Ortizem.

***

Kiedyś chwalili go bracia Kliczko, dziś zaczynają doceniać też w Polsce. Adam Kownacki - pięściarz, który nigdy nie leżał na deskach >>

Więcej o: