Conor McGregor znowu zaskakuje. Postawił fortunę na swoje zwycięstwo z Mayweatherem

Cały świat sportów walki żyje walką Floyda Mayweathera Jr. z Conorem McGregorem, która odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas. Znany z kontrowersyjnych zachowań Irlandczyk po raz kolejny zaskoczył - postawił u bukmachera milion euro na swoje zwycięstwo.

Starcie Mayweathera z McGregorem budzi ogromne emocje, ponieważ obaj są najlepsi w swoim fachu. Amerykanin zakończył niedawno karierę jako niepokonany pięściarz, a Irlandczyk uchodzi za największą gwiazdę UFC - najlepszej organizacji MMA na świecie. Za walkę zarobią olbrzymie pieniądze, ale skazywanemu na porażkę McGregorowi to nie wystarcza. Postanowił postawić fortunę na swoje zwycięstwo.

- Conor zapewnił wszystkie osoby ze swojego otoczenia, że mogą na tym wydarzeniu dużo zarobić. Wystarczy, że postawią pieniądze na jego zwycięstwo. On sam jest tak pewny siebie, że stawia milion euro na swój triumf. W przeszłości jego sugestie zwykle się sprawdzały, więc nie należy ignorować tych słów - powiedział członek sztabu szkoleniowego "Notoriousa" na łamach "The Sun".

Zdecydowanym faworytem tej potyczki jest Mayweather, dlatego kursy na McGregora są bardzo wysokie. Nawet jeśli Irlandczyk straci to, co postawił, nie powinien tego odczuć. Mówi się, że za walkę zainkasuje 90 milionów euro.

MŚ w lekkoatletyce. Małachowski: Nogi nie kręciły się tak, jakbym chciał