Boks. Tyson Fury znów zaskoczył, wskazując swój typ na walkę roku

Brytyjski pięściarz, Tyson Fury, lubi szokować wypowiedziami. Tym razem zaskoczył swoją prognozą na walkę Floyda Mayweathera Jr. z Conorem McGregorem. Jego zdaniem pojedynek wygra skazywany na porażkę Irlandczyk.

Hitowa walka Mayweathera z McGregorem odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas. Wielkim faworytem tej potyczki jest Amerykanin, jednak Irlandczyk również ma swoich kibiców. Jednym z nich jest Tyson Fury, który gorąco wspiera zawodnika UFC.

- Myślę, że McGregor znokautuje Mayweathera bardzo szybko, tak jak zrobił to z Jose Aldo - powiedział Fury w rozmowie z IFL TV, nawiązując do błyskawicznego zwycięstwa 28-latka w 2015 roku.

Fury nie byłby sobą, gdyby nie rzucił też żartem. Powiedział, że skoro walka Mayweathera z McGregorem może się odbyć, to on wyzwie niebawem na ring amerykańskiego wrestlera, Hulka Hogana.

Olbrzym z Wimslow po wygranej nad Władimirem Kliczką w listopadzie 2015 roku popadł w depresję i mocno przytył. Aktualnie próbuje wrócić na szczyt, ale najpierw musi odzyskać licencję bokserską, którą stracił.

Polsat Boxing Night 7: Sulęcki: Muszę boksować z najlepszymi

Więcej o: