Boks. Lennox Lewis wyśmiał walkę Mayweather - McGregor

Legendarny brytyjski pięściarz, Lennox Lewis, nie jest zainteresowany walką Floyda Mayweathera Jr. z Conorem McGregorem. 51-latek wie, kto zostanie zwycięzcą i jego zdaniem pojedynek ten jest bez sensu.

Wyczekiwana walka Floyda Mayweathera Jr. z Conorem McGregorem dojdzie do skutku 26 sierpnia 2017 roku w Las Vegas. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Najtańsze wejściówki mają kosztować około 8 tysięcy złotych, a organizatorzy spodziewają się wielkich wpływów z transmisji PPV. Są jednak tacy, których ten pojedynek zupełnie nie interesuje.

Ostatni niekwestionowany zawodowy mistrz świata wagi ciężkiej, Lennox Lewis, podzielił się swoim zdaniem na ten temat. - Nie zamierzam wykupywać PPV, ponieważ wiem, kto wygra tę walkę. Ona nie ma żadnego sensu - powiedział.

- Floyd go rozniesie. Jest dużo lepszy od McGregora, który nie ma żadnego doświadczenia w boksie. Mayweather króluje w swojej wadze i nikt nie ma z nim szans. To wszystko jest po prostu śmieszne - zakończył mistrz olimpijski z 1988 roku.

Adamek wraca na ring. Pindera: "Widać, że Tomek jest strasznie głodny boksu"