Boks. Marcin Rekowski brutalnie znokautowany. Polak dostał prosto w szczękę [WIDEO]

Przykro skończył się pojedynek Marcina Rekowskiego (17-5, 14 KO), który na ringu w Makao został brutalnie znokautowany przez należącego do światowej elity wagi ciężkiej Carlosa Takama (34-3-1, 26 KO).

Pierwsze dwie minuty prowadzone były w spokojnym tempie. Polak wyprzedzał rywala lewym prostym, dobrze pracował na nogach, ale rozluźniony Kameruńczyk z francuskim paszportem w końcówce pierwszej odsłony kilka razy zahaczył Polaka ciosami bitymi z luzu. W drugiej spychał Marcina, ale ten większej krzywdy nie dawał sobie robić. Trzecie starcie zaczął nawet fajnym lewym sierpowym, choć jego akcje nie robiły na przeciwniku takiego wrażenia jak w drugą stronę.

Kłopoty zaczęły się w połowie trzeciej rundy, gdy Takam zaatakował kombinacją lewy-prawy-lewy sierp. Pierwszy i trzeci cios doszedł do celu, posyłając "Reksa" na deski. Był zraniony, lecz dotrwał z trudem do przerwy, a nawet zdołał fajnie wciągnąć bardziej utytułowanego oponenta na kontrę z prawej ręki.

Gdy zabrzmiał gong na czwarte starcie, silny jak tur rywal rzucił się z wielką agresją. Niestety skończyło się to dla Marcina brutalnym nokautem. Takam podłączył go do prądu kilkoma uderzeniami, a wszystko zakończył w 40. sekundzie potężnym lewym sierpowym. Ciężki, przykry nokaut po akcji wprost na szczękę. Rekowski padł twarzą na matę i długo był cucony.

Byli lub są gwiazdami, a skończyli w więzieniu [ZOBACZ]

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.