Boks. Floyd Mayweather nie wróci do boksu. Na emeryturze zarabia krocie

Niepokonany Floyd Mayweather Jr, który w zeszłym roku zakończył sportową karierę nie zamierza wracać na ring. Amerykanin zapewnia, że środki, które w każdym miesiącu wpływają mu na konto wystarczą do końca życia.

Zagraniczne media wiele pisały na temat możliwego powrotu Mayweathera na ring i o wielkim rewanżu z Mannym Pacquiao. Bokser po raz kolejny zdementował te plotki. Nie zamierza wracać na ring, bo jak twierdzi jego przyszłość finansowa jest zabezpieczona.

- W ogóle nie myślę, o tym, z kim mógłbym się zmierzyć. Chcę wrócić do sportu, ale w inny sposób. Przez 20 lat walczyłem na najwyższym poziomie. Teraz przyszedł czas młodych - powiedział Floyd Mayweather. - Koncentruje się na rozwoju kariery pięściarzy, którzy są pod moją opieką - dodał.

- Do końca życia na moje konto będzie wpływała siedmiocyfrowa kwota. Dokonałem wielu inwestycji, co pozwala mi żyć wygodnie. Moje dzieci się uczą, niebawem pójdą do college'u. W tej chwili to jest dla mnie najważniejsze - powiedział amerykański bokser.

Najbogatszy sportowiec świata chwali się forsą.

Czy Floyd Mayweather jest najlepszym pięściarzem w historii?
Więcej o: