Boks. Pacquiao: Jeśli pokonam Mayweathera rozważę zakończenie kariery

- Po walce będę się zastanawiać, co dalej. Jeśli pokonam Mayweathera, rozważę możliwość zakończenia kariery - powiedział Manny Pacquaio. Już 2 maja w Las Vegas dojdzie do, określanej mianem walki stulecia, walki pomiędzy Floydem Mayweatherem Juniorem a Mannym Pacquiao. Utytułowani pięściarze powalczą o trzy pasy mistrza świata wagi półśredniej.

Floyd Mayweather przyznał, że we wrześniu, po wypełnieniu swojej umowy z amerykańską stacją Showtime, zakończy zawodową karierę. Walka z Filipińczykiem będzie jego piątą z sześciu zakontraktowanych z telewizją. Szósty pojedynek, który stoczy we wrześniu, będzie zarazem jego ostatnim. Amerykanin pragnie zakończyć swoją bogatą karierę z rekordowym bilansem 49-0.

Żeby tak się stało, Mayweather musi najpierw pokonać popularnego "Pac-Mana", który stwierdził, że triumf nad liderem rankingu P4P byłby idealnym ukoronowaniem kariery i pięknym jej zakończeniem.

- Po walce będę się zastanawiać, co dalej. Jeśli pokonam Mayweathera, rozważę możliwość zakończenia kariery - powiedział Manny Pacquaio. Utytułowani pięściarze powalczą o trzy pasy mistrza świata wagi półśredniej. Dwa są w posiadaniu Floyda (WBC/WBA), zaś jeden wniesie Manny (WBO).

Przypomnijmy, że polscy widzowie będą mogli zobaczyć, określany mianem walki stulecia, pojedynek pomiędzy Floydem Mayweatherem Juniorem a Mannym Pacquiao za darmo w TVP.

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.