Boks. Mayweather może powalczyć z Pacquaio w ochraniaczu na szczękę za 25 tys. dolarów

Floyd Mayweather na walkę z Mannym Pacquaio może założyć ochraniacz na szczękę wart 25 tysięcy dolarów. Ma on zawierać w środku studolarowe banknoty.

Ochraniacze mają też zawierać złoto oraz diamenty, stąd ich cena. - Moja kariera trwa już 19 lat i zdołałem zachować swój uśmiech - powiedział Mayweather w rozmowie z "TMZ". Na podobną ekstrawagancję pozwolił sobie w grudniu zeszłego roku Brytyjczyk Amir Khan. Za spodenki przeznaczone na walkę z Devonem Alexandrem przeznaczył 30-45 tys. dolarów - zawierały one pas utkany z 24-karatowego złota. Później te spodenki przekazał na rzecz odbudowy szkoły z pakistańskiego Peshwaru, gdzie w ataku terrorystycznym zginęło 141 uczniów oraz pracowników.

38-letni Mayweather znany jest ze swojego nietypowego zachowania. Ma pseudonim "Money", czyli "pieniądze". To najlepiej zarabiający sportowiec na świecie - według "Forbesa" w 2014 roku zarobił 105 mln dolarów, o 25 mln więcej od drugiego Cristiano Ronaldo. Zdaniem tego samego magazynu w tym roku zarobi co najmniej 150 mln dolarów, co byłoby absolutnym rekordem w historii sportu. Większość tej kwoty otrzyma za walkę z Pacquaio, reklamowaną jako "starcie wszech czasów". Pojedynek odbędzie się 2 maja w Las Vegas.

Czym oni jeżdżą? Wielka flotylla Floyda Mayweathera [ZDJĘCIA]

źródło: Okazje.info

Więcej o: