Mariusz Wach zatrzymany przez policję

Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Mariusz Wach (28-1, 15 KO), były mistrz Europy wagi super średniej Piotr Wilczewski oraz notowany wysoko w rankingu WBO kategorii piórkowej Kamil Łaszczyk (18-0, 8 KO) zostali zatrzymani dzisiaj przez policję w Opocznie z powodu podejrzeń o posiadanie w samochodzie środków odurzających

- Mogę potwierdzić, że trójka mężczyzn została zatrzymana. W tej chwili trwają próby wyjaśnienia tej sytuacji, co powinno nastąpić jutro. Dzisiejszą noc cała trójka spędzi w areszcie. Podejrzane środki zostały znalezione w trakcie rutynowej kontroli - powiedziała w rozmowie z ringpolska.pl Joanna Kącka, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

- Po konsultacji z prokuraturą, najprawdopodobniej jutro zostanie podjęta decyzja o ewentualnym zwolnieniu lub postawieniu zarzutów i dalszym areszcie. W najbliższych godzinach zostaną przeprowadzone badania, które wyjaśnią jaką dokładnie substancję przewozili mężczyźni -zdradziła Kącka.

Wach w piątek na gali w Radomiu miał stoczyć zakontraktowaną na dziesięć rund walkę z Travisem Walkerem (39-11-1, 31 KO), byłym rywalem Tomasza Adamka.

Podczas tej samej imprezy miał wystąpić także Łaszczyk, a Wilczewski miał stanąć w narożniku obu pięściarzy w roli trenera.

Więcej o boksie na ringpolska.pl

Kluby NHL prześcigają się na kalendarze z psami [ZDJĘCIA]

Czy sądzisz, że dojdzie do walki Wacha?
Więcej o:
Copyright © Agora SA