Boks. Haye podpisał kontrakt na walkę z Fury'm

David Haye (26-2, 24 KO) ogłosił na Twitterze, że podpisał kontrakt na walkę z Tysonem Fury'm (21-0, 15 KO). Niepokonany bokser wagi ciężkiej będzie kolejnym Brytyjczykiem, z którym ma zmierzyć się były mistrz świata federacji WBA. Przypomnijmy, że w swoim ostatnim pojedynku Haye znokautował dobrze zapowiadającego się Derecka Chisorę.

Więcej o boksie na bokser.org >>

Pojedynek ma się odbyć 28 września, ale "Hayemaker" ma poważne obawy, że mierzący 206 cm wzrostu olbrzym z Wilmslow nie złoży swojego podpisu i wybierze łatwiejszy pojedynek z Tonym Thompsonem (38-3, 26 KO), który stał się w całej Wielkiej Brytanii bardzo znany po dwóch efektownych zwycięstwach nad Davidem Price'em (15-2, 13 KO).

- Właśnie podpisałem kontrakt na wrześniową walkę z Furym. Mam nadzieję, że w końcu się zgodzi, podpisze dziś umowę i przestanie to odwlekać. Mówią, że Fury ma zamiar mnie uniknąć i zmierzyć się z "Tygrysem" Thompsonem. Liczę na to, że to tylko plotki... - napisał 32-letni Haye na swym oficjalnym koncie Instagram, gdzie zamieścił także zapis video z wiekopomnej chwili składania podpisu.

Zobacz jak Haye podpisał kontrakt na walkę z Furym >>

Więcej o: