Dostęp do obejrzenia walki Gołota - Saleta wykupiło 120 tys. abonentów

Dostęp do gali Polsat Boxing Night, podczas której 23 lutego w walce wieczoru zmierzyli się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta - wykupiło w usłudze pay per view Cyfrowego Polsatu i telewizji internetowej ipla ponad 120 tysięcy osób - podali przedstawiciele Cyfrowego Polsatu

Każdy, kto chciał zobaczyć pojedynek Gołoty z Saletą i poprzedzające walki, musiał wykupić dostęp w usłudze pay per view za 40 zł. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu gali i ze sprzedaży tego wydarzenia w usłudze PPV. To drugi najlepszy wynik, jaki dotychczas osiągnęliśmy. Jest on na tyle satysfakcjonujący, że już rozpoczęliśmy planowanie kolejnych wydarzeń, które moglibyśmy zaproponować widzom w ramach usługi PPV. Chcielibyśmy, aby ekskluzywne imprezy sportowe były u nas dostępne przynajmniej raz na kwartał. Nie zawiedli nas także kibice, którzy postanowili obejrzeć galę na żywo w Ergo Arenie. Hala była w 100 proc. zapełniona przez fanów pięściarzy, co pozwoliło zbudować prawdziwie sportową atmosferę gali - podsumowuje Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu.

Cyfrowy Polsat udostępnia wydarzenia sportowe w usłudze PPV od jesieni 2011 roku. Walkę Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką we wrześniu 2011 roku obejrzało u różnych operatorów ponad 200 tys. widzów.

Przedstawiciele Cyfrowego Polsatu podkreślają, że wydarzenia cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich widzów. Platforma planuje już kolejne wydarzenia, które będzie można zobaczyć w ramach usługi PPV Cyfrowego Polsatu i telewizji internetowej ipla - stacja podała jeszcze, które wydarzenie zostanie jako pierwsze pokazane w tej technologii.

Zobacz wideo
Więcej o: