Boks. Walka Gołota vs Bowe odwołana

Zaplanowana na 3 listopada gala wrestlingowa ?Unfinished business - Wyrównanie rachunków? podczas której Andrzej Gołota miał spotkać się z Riddrick'a Bowe nie dojdzie do skutku w wyznaczonym terminie. Powodem jest kontuzja Amerykanina.

Bowe doznał kontuzji barku podczas treningu. Według lekarzy czeka go kilkutygodniowe leczenie, a później dłuższa rehabilitacja. Byli pięściarze mieli zmierzyć się 3 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Pojedynek miał odbyć się w klatce, na zasadach wrestlingu.

Gołota i Bowe w czasie karier bokserskich spotkali się na ringu dwa razy. Obie walki kończyły się dyskwalifikacją Polaka, który uderzał rywala poniżej pasa.

Jak nie Bowe, to Saleta?

Niewykluczone, że Andrzej Gołota i tak pojawi się jeszcze w tym roku w ringu. We wtorek "Przegląd Sportowy" poinformował o tym, że możliwy jest jego pojedynek z innym byłym bokserem - Przemysławem Saletą .

- Potwierdzam, że taki pomysł padł - mówi Saleta. Gołota ogranicza się do krótkiego komentarza. - Jeżeli w ten projekt zaangażuje się pan Zygmunt Solorz i telewizja Polsat, będzie to gwarancją jakości i walka się odbędzie - twierdzi.

Więcej o: