Boks. Majewski w serialu

Polski bokser Przemysław Majewski (17-1-11 KO) wystąpi w serialu o tematyce bokserskiej, realizowanym przez organizację WBC w Meksyku.

Profil Sport.pl na Facebooku - 32 tysiące fanów. Plus jeden? 

Szef Global Boxing Mariusz Kołodziej uznał, że dla jego podopiecznego będzie to ciekawa forma odpoczynku po ciężkim nokaucie, którego doznał niespełna dwa tygodnie temu podczas walki z Jose Miguel Torresem w Mohegan Sun Casino w Uncasville.

- Chciałbym, żeby Przemek oderwał się na chwilę od swojego otoczenia, zmienił klimat i odpoczął po ciężkiej walce. Zależy nam na tym, żeby po powrocie z Meksyku w pełni sił wrócił na salę treningową i rozpoczął przygotowania do rewanżowej walki z Torresem, która odbędzie się prawdopodobnie początkiem 2012 roku - mówi Kołodziej.

Nagrania do serialu pod tytułem "Cloroformo" już się rozpoczęły. Choć szczegółowych informacji na temat produkcji nie ma jeszcze zbyt wiele, to wiadomo na pewno, że Polak wcieli się w rolę rosyjskiego pięściarza wagi średniej. Jak twierdzą producenci, będzie to "czarny charakter", postać zbliżona do słynnego Ivana Drago z filmu "Rocky IV".

Majewski wylatuje do Mexico City juz pod koniec listopada.

A oto trailer serialu:

 
Więcej o: