Boks. Władimir Kliczko: Mormeck jest jak Tyson

10 grudnia w Dusseldorfie mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF oraz IBO w wadze ciężkiej, Władimir Kliczko (56-3, 49 KO) zmierzy się z byłym mistrzem świata WBC i WBA wagi cruiser, Francuzem Jeanem Markiem Mormeckiem (36-4, 22 KO). Większość dziennikarzy i kibiców uważa, że Mormeck jest skazany na porażkę w tym pojedynku, ale Ukrainiec broni swojego wyboru.

Dyskutuj z ludźmi, nie z nickami. Nie bądź anonimowy na Facebook.com/Sportpl ?

- Mormeck bardzo poważnie podchodzi do tej walki. Jest jak Mike Tyson, nigdy się nie cofa. David Haye walczył na wstecznym biegu, nie potrafiłem położyć go na deski, natomiast Mormeck tego dokonał - powiedział Kliczko.

- Mormecka łączą z Tysonem nie tylko porównania Ukraińca. W przygotowaniach do walki z Władimirem Francuzowi pomagać będzie Kevin Rooney, były trener ''Żelaznego Mike'a'' - argumentuje 35-letni Kliczko.

"Doktor Stalowy Młot" odpowiedział również na zarzuty Mormecka twierdzącego, że Ukrainiec ma tzw. ''szklaną szczękę''. - Przekonamy się, z czego zrobiona jest szczęka Mormecka. Każdy ma plan, dopóki nie pozna siły moich ciosów - kontruje młodszy z braci Kliczków.

Więcej na Bokser.org ?

Więcej o: