Floyd. Ortiz dostanie rewanż, jeśli pokona Berto

Na swoim koncie twitterowym Floyd Mayweather Junior (42-0, 26 KO) napisał, że da rewanż Victorowi Ortizowi (29-3-2, 22 KO) tylko pod jednym warunkiem - jeśli ?Vicious? ponownie pokona Andre Berto (28-1, 22 KO).

Dyskutuj z ludźmi, nie z nickami. Nie bądź anonimowy na Facebook.com/Sportpl ?

W kwietniu bieżącego roku 24-letni Ortiz sprawił sporą niespodzianką, dwukrotnie rzucając na deski mistrza świata WBC i ostatecznie odbierając mu tytuł po dwunastu ciekawych rundach. W następnej walce Victor zmierzył się z niepokonanym "Money" Mayweatherem i chwila nieuwagi w końcówce czwartej odsłony kosztowała go utratę pasa. Wokół zakończenia pojedynku było mnóstwo kontrowersji i obóz młodego ex-championa liczy na rewanż.

- Dam mu ten rewanż tylko pod jednym warunkiem. Victor Ortiz musi pokonać Andre Berto - napisał 34-letni Floyd Junior. W swoim ostatnim występie Berto zdobył tytuł federacji IBF, jednak jego druga walka z Ortizem to dość odległa wizja. W pierwszej kolejności Andre musi bowiem skrzyżować rękawice z obowiązkowym pretedendentem - Randallem Bailey (42-7, 36 KO). Nawet jeśli w połowie przyszłego roku Victor wyjdzie do ringu z Berto i pokona go, rewanżowe starcie z Floydem nie mogłoby odbyć się wcześniej, niż na przełomie 2012/13.

Walka Tomasz Adamek - Witalij Kliczko [GALERIA]

 

Więcej przeczytasz na portalu Bokser.org ?

Więcej o: