Adamek-Kliczko. Kłopoty z zamówieniem transmisji PPV

O tym, że obejrzeć w telewizji pojedynek Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką o pas federacji WBC wagi ciężkiej nie będzie łatwo, wiadomo było od dawna. Transmisji nie przeprowadzi żaden kanał otwarty, bo promotorzy chcieli, aby pokazać walkę z systemie pay-per-view. Takich problemów jednak nikt nie przewidział - abonenci Cyfry+ nie mogą wykupić usługi, bo nie działa strona do logowania

Chcesz wiedzieć wszystko przed walką Adamka z Kliczką? Odwiedzaj serwis Boks na Sport.pl! A wieczorem zapraszamy na Relację Z Czuba i na żywo na Sport.pl z bezpośrednimi doniesieniami z Wrocławia!

O problemie z dostępem do usługi w Cyfrze + poinformowali nas czytelnicy Sport.pl. Teoretycznie transmisję pay-per-view można wykupić wchodząc na stronę Ica.cyfraplus.pl. W praktyce jest to jednak niemożliwe. "Na stronę w ogóle nie można się dostać, próbowałem i nic. Mój znajomy próbuje się dodzwonić do Cyfry Plus i nie może, a czekał blisko 30 minut na linii" - pisze jeden z użytkowników serwisu Sport.pl.

Sprawdziliśmy - na stronę Internetowego Centrum Abonentów nie udało nam się wejść, choć próbujemy już od godziny. Prawdopodobnie te kłopoty są spowodowane dużym zainteresowaniem usługą ze strony kibiców boksu. Według nieoficjalnych informacji do wczoraj Polacy zamówili aż 100 tysięcy transmisji PPV z walki Adamka. Próbowaliśmy się dowiedzieć u źródła, czy jest to rzeczywista przyczyna problemów, dzwoniliśmy na Infolinię, do Biura Prasowego i na recepcję Canal+, ale niestety, wszędzie było głucho.

Wygląda na to, że innych pośredników usługi ominęły podobne kłopoty. Z internetowym zamówieniem transmisji nie ma problemu na stronach telewizji kablowej UPC i Cyfrowego Polsatu.

Walka Adamka z Kliczką we Wrocławiu rozpocznie się około godziny 23. Bez dodatkowych opłat będą mogli obejrzeć ją m.in. abonenci platformy n na niemieckim kanale RTL.

Jak Adamek i Kliczko patrzyli sobie w oczy. Zobacz, który pierwszy odpuścił

Więcej o: