Adamek - Kliczko. "Narożnik Adamka może rzucić ręcznik"

- Myślę, że Witalij wygra przed czasem - typuje przed dzisiejszą walką o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Witalijem Kliczką sparingpartner Ukraińca Ola Afolabi.

Chcesz wiedzieć wszystko przed walką Adamka z Kliczką? Odwiedzaj serwis Boks na Sport.pl! A w sobotę o 23:10 zapraszamy na wieczorną Relację Z Czuba i na żywo na Sport.pl z bezpośrednimi doniesieniami z Wrocławia!

- Nie wiem czy to będzie czysty nokaut, bo Adamek to twardziel. On nie poddaje się, więc jego narożnik może być zmuszony do rzucenia ręcznika, żeby ratować go przed samym sobą. Może też zostać znokautowany, ale nie sądzę, żeby wygrał - tłumaczy w rozmowie z ringpolska.pl były mistrz kategorii junior ciężkiej, dodając, że ceni sobie umiejętności polskiego "Górala", jednak mimo wszystko nie widzi go w roli faworyta głównego wydarzenia dzisiejszej gali bokserskiej we Wrocławiu.

Jak Adamek i Kliczko patrzyli sobie w oczy. Zobacz, który pierwszy odpuścił

- Adamek jest najlepiej wyszkolonym i najbardziej aktywnym rywalem, z jakim ostatnio walczył Kliczko. Są twardzi pięściarze, którzy nie umieją boksować i są dobrzy bokserzy, którzy nie potrafią być twardzi. Adamek jest pomiędzy obiema grupami. Jest utalentowany i twardy, ale Witalij nie bez powodu sprawia, że wszyscy wyglądają z nim słabo. Po prostu Witalij jest taki dobry - zauważa Afolabi.

- Adamek jest twardy, ale nie na tyle, żeby pokonać Witalija - podsumowuje Alofabi.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl ?

Adamek pokazał ,jak ćwiczy przed sobotnią walką

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.