Boks. Walka Kliczko - Wach jeszcze nie teraz?

Jak wynika z korespondencji Dana Rafaela z menadżerem braci Kliczko Berndem Boente, Mariusz Wach będzie musiał jeszcze trochę poczekać na swoją mistrzowską walkę z młodszym z Ukraińców - Władimirem. Niedawno obóz Kliczków złożył propozycję pojedynku polskiemu "Wikingowi", ale najwidoczniej bokser z Krakowa nie jest jedynym zawodnikiem znajdującym się obecnie na celowniku "Dr Stalowego Młota".

- Z maila, jaki otrzymałem od Bernda Boente, można wywnioskować, że oni mierzą w inną walkę, co mnie nie zaskakuje, bo Wach nie jest znany z jakichś szczególnych osiągnięć. Nie znaczy to, że nie jest dobry, po prostu Wach na tym etapie kariery nie ma interesu w walce o mistrzostwo - napisał podczas czwartkowego czatu z kibicami ceniony ekspert ESPN.

Tymczasem promotor 31-letniego krakowianina Mariusz Kołodziej informuje, że rozmowy z reprezentantami Władimira Kliczki nadal są prowadzone. - Pojawiła się między innymi propozycja dla Mariusza, aby był alternatywnym rywalem Władimira, gdyby były problemy z doprowadzeniem do walki z zawodnikiem, z którym oni równolegle rozmawiają, oraz oferta walki w przyszłym roku, po obronie przez Mariusza pasa WBC International - zdradza szef grupy Global Boxing Promotions.

Więcej o boksie na Ringpolska.pl  ?

Więcej o: