Boks. Kliczko faworytem ukraińskich bukmacherów

Na półtora miesiąca przed pojedynkiem Witalija Kliczki z Tomaszem Adamkiem wyraźnym faworytem ukraińskich bukmacherów jest ich rodak. Pojedynek mistrza świata federacji WBC w wadze ciężkiej z "Góralem" odbędzie się 10 września na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Redaktor też człowiek. Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

Początkowo stawka za zwycięstwo 40-letniego Kliczki wynosiła na Ukrainie 1,25. W ostatnim czasie zmalała i obecnie równa jest 1,13. Za jedną hrywnę postawnioną na wygraną 34-letniego Adamka można było dostać natomiast 3,60, a obecnie już 5,55 hrywny. Jeśli chodzi o remis, stawka zmalała z 38 do 26.

Jeśli sugerować się przewidywaniami bukmacherów, to szanse Kliczki na zwycięstwo wynoszą 80%, Adamka - 16%, a prawdopodobieństwo remisu jest równe 4%.

"Dr Żelazna Pięść" był w swoim kraju zdecydowanym faworytem również przed swoimi ostatnimi obronami tytułu. Za postawioną hrywnę na wygraną Kliczki z Chrisem Arreolą, Kevinem Johnsonem, Albertem Sosnowskim, Shannonem Briggsem i Odlanierem Solisem można było zarobić niewiele, odpowiednio 1,09; 1,05; 1,06; 1,03 i 1,15 hrywny.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Bokser.org ?

Więcej o: