Boks. List szefa federacji WBC do Krzysztofa Włodarczyka

Bokserski świat nie pozostał obojętny wobec dramatu Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, który w ubiegłym tygodniu wylądował na oddziale toksykologii jednego z warszawskich szpitali, po tym jak przedawkował leki antydepresyjne.

Tysiące fanów nie może się mylić. Wejdź na Facebook.com/Sportpl ?

Tym raz z wyrazami otuchy i wsparcia zwrócił się do niego szef federacji World Boxing Council, Jose Sulaiman.

Mój najdroższy mistrzu. Zaniepokoiły mnie wieści o twoim pobycie w szpitalu. Mam nadzieję, że teraz czujesz się już lepiej i w pełni wyzdrowiejesz.

Przez wiele lat swojego życia miałem wokół siebie ludzi, których kochałem i którym w pełni ufałem. Część z nich potrafiła odwzajemnić te uczucia, część - często Ci których darzyłem największą miłością - nie. Nauczyłem się, że jesteśmy panami swojego przeznaczenia i powinniśmy darzyć troską, uwagą i miłością tych, którzy na to zasługują.

Wierzę, że gdy już dojdziesz do siebie staniesz się człowiekiem z sercem lwa, mistrzem który będzie dalej przynosił chwałę federacji WBC. Niech to oraz szacunek ludzi z twojego kraju, którzy tak bardzo Cię podziwiają, będzie dla Ciebie swego rodzaju wskazówką, inspiracją na drodze stawania się najlepszym czempionem.

Ludzie z wielu krajów związani z WBC, przesyłają Ci za pośrednictwem mojej osoby wyrazy najgłębszego szacunku i oddania. Jesteśmy dumni z faktu, iż jesteś mistrzem naszej federacji.

Przyjmij proszę moje serdeczne pozdrowienia.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl ?

Więcej o: