Wybuchowy Dereck Chisora. Co walka, to skandal (WIDEO)

Opluwał rywali, innych próbował całować, a swoją byłą partnerkę pobił, bo nie podobał mu się znaleziony w jej telefonie sms. Przy okazji walki z Witalijem Kliczką wybuchowy charakter Derecka Chisory znów dał o sobie znać. Brytyjczyk rozrabiał jeszcze przed pojedynkiem (przegranym na punkty), a już po nim pobił się z Davidem Haye'em na konferencji prasowej.

Luty 2012 - bójka z Daviem Haye'em na konferencji

Na konferencji prasowej po walce Kliczki z Chisorą nagle pojawił się David Haye. Po ostrej wymianie zdań Dereck ruszył w kierunku byłego mistrza świata. Doszło do szarpaniny. Haye próbował rozbić na głowie Chisory butelkę. Chwycił też za statyw od kamery i rozciął nim głowę... własnemu trenerowi Adamowi Boothowi.

Ten nawet nie widział kto go uderzył i miał pretensje do Chisory. Na koniec nazwał menedżera braci Kliczków ''hańbą dla boksu''.

Więcej o boksie czytaj na Bokser.org

Luty 2012 - oplucie Władymira Kliczki przed walką z Witalijem

Tuz przed walką Chisora postanowił sprowokować Władymira Kliczkę, młodszego brata Witalija. Kiedy pięściarze stanęli naprzeciw siebie Chisora splunął na twarz Ukraińca. Ten jednak nie dał się sprowokować i tylko spojrzał na pięściarza z politowaniem.

Więcej o boksie czytaj na Bokser.org

Luty 2012 - ważenie przed walką z Witalijem Kliczką

Gorąco było już dzień przed walką. Podczas ceremonii ważenia i tradycyjnego pojedynku spojrzeń Dereck Chisora uderzył mistrza świata w twarz. Doszło do szamotaniny pomiędzy członkami zespołów Ukraińca i Brytyjczyka oraz ochroniarzami, którzy błyskawicznie rozdzielili pięściarzy. Zamieszanie trwało kilkadziesiąt sekund, ale do wymiany ciosów nie doszło.

Więcej o boksie czytaj na Bokser.org

Grudzień 2011 - ważenie przed walką z Robertem Heleniusem

Ceremonia ważenia przed walką o mistrzostwo Europy z Robertem Heleniusem (17-0, 11 KO) i niemal powtórka z lutego poprzedniego roku. Podczas pojedynku spojrzeń Brytyjczyk próbuje pocałować rywala z Finlandii. Dzień później "Del Boy" w ringu prezentuje się znakomicie i tylko błędna decyzja dwóch z trzech sędziów punktowych pozbawia go wygranej.

Więcej o boksie czytaj na Bokser.org

Listopad 2010 - pobicie Yalady Kontratchy

Chisora zostaje uznany pobicia swojej byłej partnerki Yalady Kontratchy. Do zajścia doszło pod koniec maja w północnym Londynie. Powodem, dla którego Chisora zaatakował swoją 24-letnią ukochaną, było znalezienie w jej iPhonie wiadomości od innego mężczyzny. Po przeczytaniu esemesa pięściarz wpadł w szał, rzucił pochodzącą z Iranu kobietę na łóżko i zaczął okładać ją po twarzy, a następnie po całym ciele. Jak przyznał wczoraj przed sądem, iskrą zapalną całego zdarzenia było użyte w owej wiadomości słowo "kochanie".

Więcej o boksie czytaj na Bokser.org

Czerwiec 2010 - wizyta w Polsce

 

Podczas wizyty pięściarza w Polsce, redakcja Bokser.org umówiła się z nim na wywiad w warszawskiej Galerii Mokotów. Przeglądając wydany przez redakcję Oficjalny Rocznik Polskiego Boksu 2009, Dereck dostrzegł na zdjęciu Aleksandra Powietkina (23-0, 16 KO), swojego potencjalnego rywala w wadze ciężkiej. Rosjanin nie budzi sympatii u brytyjskiego pięściarza...

Więcej o boksie czytaj na Bokser.org

Luty 2010 - ważenie przed walką z Carlem Bakerem

Podczas ważenia przed potyczką z Carlem Bakerem (9-6, 6 KO) "Del Boy" całuje przeciwnika w usta, co naturalnie nie wzbudza jego akceptacji... Dzień później Chisora wygrywa przez TKO w 2. rundzie.

Więcej o boksie czytaj na Bokser.org

Maj 2009 - walka z Paulem Butlinem

Rewanżowy pojedynek z Paulem Butlinem (12-6, 3 KO) i 10. walka Chisory na zawodowym ringu. Niedługo po rozpoczęciu 5. rundy rywal ''przykleja się'' do Derecka, a ten niespodziewanie gryzie go w ucho. Chisora nie ponosi konsekwencji i wygrywa pojedynek na punkty 79:72.

Więcej o boksie czytaj na Bokser.org

Więcej o: