Boks. Kliczko odegrał się Chisorze

Relacja
Komentarze
Komentarze (130)
Boks. Kliczko odegrał się Chisorze
Zaloguj się
 • krzysio2222

  Oceniono 27 razy 21

  Ciekawe jakby wyglądała walka Chisory z Arturem Szpilką. Pewnie już na ważeniu by się wszystko rozstrzygnęło :)

 • miroskom

  Oceniono 21 razy 17

  Chisora nie bał się Kliczki. Chciał walczyć i cały czas atakował. Zadawał ciosy i to mocne. Przegrał, ale poważnie obił Kliczkę, który mógłby nie wytrzymać jeszcze jednej rundy. To kolosalna różnica w porównaniu z tym co pokazał (a raczej czego nie pokazał) Adamek, ponoć nasza polska duma. Adamek bał się Kliczki. całą walkę się cofał i uciekał. Głaskał Kliczkę a nie zadawał ciosów. Widać że Chisora to bokser WAGI CIĘŻKIEJ. Adamek to szczypiorek,który nadaje się wagi do półciężkiej albo średniej.

 • Gość: heh

  Oceniono 13 razy 13

  Haye niech sie teraz schowa, chyba kazdy woli ogladnac jeszcze raz Chisore niz uciekajacego Haye'a?

 • Gość: Paweł

  Oceniono 21 razy 13

  Adamek powtarza, że jest wojownikiem, mam nadzieję, że oglądał dzisiejszą walkę. W niej mógł zobaczyć jak walczy wojownik, chyba trochę inaczej niż On.

 • Gość: Tom

  Oceniono 23 razy 11

  Chisora opluwając brata Witalija i tym samym prowokując jeszcze na końcu po ogloszeniu wynikow obu braci wzbudzil we mnie delikatnie mówiąc, nienawiść. Gdy na to patrzyłam miałem wrażenie, że jest JE*** małpą wypuszczoną z klatki. W jednej chwili wyzwałem go w myślach od CZAR**** PIE****** BAMB**ów. Chciałem go zabić za to ,że jest taką małpą, dać mu banana. Nie dośc, że dostał WP***DOL to jeszcze sie JE***Y rzuca. Zawsze lubiem czarnoskórych ludzi, ale on jest tak ochydnym CZAR***** że mi sie chce rzyg*ć. PIER****Y CZA***ch mam nadzieje, że sie kiedyś obudzi i nabierze szacunku to ludzi.

 • Gość: tai-pei

  Oceniono 25 razy 11

  KOMENTATOR DO ZWOLNIENIA- o w mordę- jak można komentować walkę z kraju, którego języka się nie zna- to co komentator mówił w 12 rundzie- to jego tłumaczenie z angielskiego- a później po walace z niemieckiego zakrawa o pomstę do nieba!!!!!!

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 10 razy 10

  Kolejny debil z wysp. Co takiego jest w tych niezbyt białych panach zza Kanału, ze zachowują się jakby byli wychowani w tymże kananle? Szmaciarz robiący sobie z brytyjskiej flagi maskę na czarny ryj.

 • Gość: axel

  Oceniono 16 razy 10

  Mam nadzieję, że Adamek ogląda to starcie i jest mu zwyczajnie wstyd, bo swój bój z Władmirem oddał praktycznie bez walki.

 • hellsworker

  Oceniono 23 razy 9

  Wit po walce slania sie a nogach....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX