"Diablo" obronił tytuł. Znokautował Greena i wysłał go na emeryturę

Relacja
Komentarze
Tabela
Od?wie?
42
- Dziękuję Krzysztofowi, że tu przyjechał i dał mi szansę walki o tytuł. To znakomity bokser, wielki wojownik, który zasłużenie był górą. Po tej porażce kończę swoją karierę, przechodzę na emeryturę - mówi Danny Green.


- Zgadza się - mówi Włodarczyk na stwierdzenie, że jest wielkim pięściarzem. - To była wspaniała walka, Green był dobr, ale ja okazałem się lepszy. Pomogła mi publiczność. Dziękuję za wsparcie polskim kibicom, którzy znaleźli się na trybunach - dodaje "Diablo".


Włodarczyk zapowiadał, że zniszczy Greena swoim lewym i właśnie w ten sposób wygrał walkę. Green jest naprawdę porozbijany, a "Diablo", choć nie była to dla niego łatwa walka, wygląda bardzo dobrze i zasłużenie cieszy się ze zwycięstwa.


Koniec: Włodarczyk wygrywa przed czasem. Polak okazał się dużo lepszy kondycyjnie i wygrał na minutę przed końcem 11. rundy. Teraz "Diablo" fetuje sukces, a Green jest opatrywany w swoim narożniku.


Jedenasta runda: Potężny lewy cios Włodarczyka sprawił, że Green się zachwiał. Po chwili klinczu "Diablo trafił jeszcze raz, sierpowym. Green był liczony, aż w końcu sędzia przerwał walkę!


Jedenasta runda: "Diablo" trafił krótkim sierpowym. Green coraz słabszy.


Jedenasta runda: Green od razu doskoczył do Włodarczyka i zaczął się do niego tulił. Australijczyk chce klinczu, by w ten sposób bronić punktowej przewagi.


Dziesiąta runda: Fizycznie lepiej wygląda Polak, ale trudno spodziewać się, by na tej podstawie sędziowie przyznali mu zwycięstwo. Minęła kolejna runda, w której Włodarczyk raczej nie przekonał ich do siebie, choć starał się chyba bardziej.


Dziesiąta runda: Green coraz bardziej krwawi, ale w ringu mamy obecnie więcej zapasów niż boksu.


Dziewiąta runda: Kolejne starcie według znanego już scenariusza. Wygląda na to, że na punkty tej walki Włodarczyk nie będzie już w stanie wygrać. Zostaje nokaut. Tylko że na takie rozstrzygnięcie się nie zanosi.


Ósma runda: Włodarczyk jest za mało aktywny. Niby to Polak atakuje, ale groźniejsze ciosy wyprowadza Green. Kolejna runda dla niego albo w najlepszym wypadku na remis. Co ciekawe, Green po raz trzeci zgubił ochraniacz na zęby.


Ósma runda: Green ciężko oddycha w swoim narożniku, a poza krwawiącym nosem ma też podbite lewe oko, ale to chyba on prowadzi w tej walce.


Siódma runda: Końcówka dla Greena - trafił prawym sierpowym i podbródkowym - dlatego runda pewnie też dla Australijczyka.


Siódma runda: Włodarczyk próbuje atakować, ale nie może trafić Greena. Polak jest za wolny. Green znów wypluwa ochraniacz na zęby. Czyżby brakowało mu sił?


Siódma runda: Czas zatrzymany, bo Green zgubił ochraniacz na zęby.


Szósta runda: W ostatnich sekundach "Diablo" dwa razy trafił Greena lewym prostym, ale nie były to zbyt mocne uderzenia. Kolejna wyrównana runda za nami.


Szósta runda: Włodarczyk jest zbyt pasywny. Jeśli będzie dalej walczył w ten sposób, trudno będzie mu obronić pas.


Szósta runda: Teraz ostrzeżenie dla Greena, który trafił Polaka poniżej pasa.


Szósta runda: Już w pierwszych sekundach sędzia upomina Włodarczyka, by nie atakował głową.


Piąta runda: Końcówka już spokojniejsza, ale runda zdecydowanie dla Greena. Widać to także po reakcjach publiczności, która zaczęła wiwatować na cześć swojego bohatera.


Piąta runda: Green trafił mocnym lewym sierpowym, Włodarczyk się zachwiał, rywal dopadł go w narożniku i zadał jeszcze kilka ciosów. Na szczęście nie były czyste, dlatego "Diablo" wyszedł z opresji.


Piąta runda: Klincz na początek. Później atak Włodarczyka i kontra Greena. Ale bez większych emocji.


Piąta runda: Green będzie musiał radzić sobie z krwawiącym nosem.


Czwarta runda: W końcówce bardziej aktywny Green, ale cała runda raczej remisowa.


Czwarta runda: Po nudnej minucie w półdystansie Włodarczyk trafił lewym prostym, ale sam przyjął mocny prawy na żebra.


Czwarta runda: - Dobra wymiana ciosów na początek, ale po chwili tempo spadło.


Czwarta runda: - Ciosy na dół, on to poczuje - słychać rady w narożniku Polaka przed czwartym starciem.


Trzecia runda: Mało ciosów z obu stron, większość nie trafia celu albo jest wyłapywana na gardę. Pod koniec rundy "Diablo" próbował mocnego lewego sierpowego, ale nie trafił.


Trzecia runda: W pierwszej minucie inicjatywa po stronie Greena, ale krzywdy Włodarczykowi Australijczyk nie zrobił.


Druga runda: Włodarczyk jeszcze dwa razy trafił lewym prostym, ale znów przyjął mocny, lewy sierpowy. Znów wyrównana runda, może z małym wskazaniem na Polaka.


Druga runda: Od ataku zaczął Green. Ale dwoma solidnymi sierpami Włodarczyk raczej nie rozbije. Polak "odgryzł się" pięknym, lewym prostym.


Pierwsza runda: Włodarczyk spięty, atakuje właściwie tylko lewym prostym. Ale Green też nie jest zbyt aktywny. Runda remisowa?


Pierwsza runda: Pierwsza minuta ostrożna z obu stron. Pięściarze trzymają się na dystans, zadają pojedyncze ciosy.


Pierwsza runda: Zaczęli.


Przed walką: Australijski hymn już także za nami. Za chwilę początek pierwszej rundy.


Przed walką: Polak przyklęknął, przeżegnał się, teraz czas na hymny. Najpierw "Mazurek Dąbrowskiego".


Przed walką: Co ciekawe, Włodarczyk nie mógł wyjść do ringu, słuchając swego AC/DC, bo ten jest w Australii zakazany.


Przed walką: Teraz pora na mistrza. "Diablo" zmierza do ringu, a publiczność gwiżdże.


Przed walką: Zaczyna się. Jako pierwszy do ringu wchodzi nadzieja gospodarzy - "Syn Australii" albo jak kto woli "Zielona Maszyna" Danny Green.


Przed walką: Pojedynek Tomlinson - Herrera na punkty wygrywa ten pierwszy. Teraz czas na Włodarczyka i Greena.


Przed walką: Starcie Włodarczyka z Greenem rozpocznie się z małym opóźnieniem. W tej chwili dobiega końca pojedynek Will Tomlinson - Alan Herrera.


Przed walką: Włodarczyk i Green mają wejść do ringu o godzinie 12.00 czasu polskiego. Na pierwszy rzut oka faworytem jest Polak. Przede wszystkim to on broni tytułu, poza tym dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi i statystykami. Włodarczyk ma 30 lat, 45 zwycięstw w karierze (32 przed czasem) i dwie porażki. "Diablo" ma 186 cm wzrostu. Green jest o osiem lat starszy i o centymetr niższy. Ma też mniejszy zasięg ramion (185 cm przy 191 cm Włodarczyka), a z 35 walk przegrał cztery.


-
Komentarze (45)
"Diablo" obronił tytuł. Znokautował Greena i wysłał go na emeryturę
Zaloguj się
 • bungabunga987

  Oceniono 1 raz 1

  Diablo rządzi!

 • Gość: jagna

  Oceniono 1 raz 1

  no jednak cios wlodarczyka jest niezle potezny, uderzal tak niewiele razy ale za to jaki green byl poobijany

 • kin-iu

  Oceniono 1 raz 1

  Krzysiu od kiedy wyrosłą mu vagina nie jest sobą

 • makarony2

  0

  Widziałem, jak SUpron dawał mu Trionz - pewnie to mu pomogło wrócić do formy!

 • w.ciemie.bity

  0

  @swiatowy_kryzys
  I co się tłumaczysz jołopie o zwichrowanej osobowości. Wprzód narozrabiałeś, a teraz szukasz współczucia i koleszków na lato? A kto cię przytuli? – taką gnidę i starego, śmierdzącego capa jak ty.

  A to, że jesteś psychiczny, to każdy widzi (temat nie jest ci obcy)
  I teraz uważnie słuchaj kretynie:
  to co napisałeś „wsadź se na drugie ramie i zanieś to mamie”.
  I już więcej się tu nie pokazuj przygłupie, bo nałożą ci kaftan bezpieczeństwa i wywiozą do „Brygidek”, tam gdzie jest twoje miejsce.

 • swiatowy_kryzys

  0

  @w.ciemie.bity
  o Matko Boska znowu ty, zaczynasz być upierdliwy jak wsza.
  kto miałby mnie pogonić - taka banda ZNAFCÓW jak ty ? to byłby dopiero śmiech na sali.
  już ci rura mięknie powoli, znowu bełkoczesz i rzucasz mięsem o poranku jak potłuczony. chyba po raz kolejny schowałeś tabletki pod materac, ale uważaj zaraz będzie obchód na twoim oddziale i jak się wyda, to przywiążą cie znowu do łóżka. ale z drugiej strony przestał byś tu pisać.

  cyt. z ciebie „Diablo” swą walkę wygrał, to fakt, i wszyscy mu za to dziękujemy i gratulujemy, ale niczym w niej nie oczarował, nic specjalnie nie pokazał oraz niczym nie zaimponował i nie zabłysną

  Diablo twoje gratulacje i uznanie ma głęboko w doopie podobnie jak Adamek, Pudzianowski i inni.
  ZNAFCA się znalazł, którego jedynym sportem przed zamknięciem w zakładzie było latanie do dyskontu po piwo. takich jak ty jest wielu, ale jakoś siedzą cicho tylko ty kłapiesz jadaczką i zaśmiecasz forum.

  to mój ostatni post do ciebie, miej tą satysfakcję i odpisz jeszcze raz a możne i dwa. zmień nick i dopisz coś po raz kolejny żeby udowodnić że jestem w mniejszości, ale pamiętaj bierz leki regularnie, tak dla twojego dobra

 • w.ciemie.bity

  0

  @swiatowy_kryzys
  Ty mendo społeczna i popaprańcu portalowy – jeszcze zipiesz, jeszcze cię stąd nie przegonili?
  Ty niedorozwinięty fachofcu i znafco bokserski – a teraz, to coś napisał, wsadź se na ramie i zanieś to mamie, i przytul się do jej cyca i sobie popłacz dalej, ty zawszona płaczypito i łapserdaku miękkim wałkiem robiony.

 • swiatowy_kryzys

  0

  @w.ciemie.bity
  ubliżam tylko tobie i jak trzeba to podobnym do ciebie mały człowieczku.
  jakoś nie widzę pospolitego ruszenia na obronę ciebie i twoich głupich racji więc skończ puszczać bąki
  sam jesteś tchórz i miękka faja
  ja płaczę i żalę się ? co ty pie...sz, brałeś coś ?
  ja chowam się za Diablo ? to ty chowasz się za innymi i innymi chcesz się nimi posługiwać. sam nie masz jaj ?
  ja straszę ? hahaha no tu już dowaliłeś konkretnie.
  ta wymiana zdań do niczego nie prowadzi, straciłem kilkanaście cennych minut mojego życia na konwersację z nikim, więc goń się na drzewo zafajdany ZNAFCO boksu

 • w.ciemie.bity

  0

  @Gość: swiatowy_kryzys
  Jesteś tępy, głupi i zarozumiały, i zachowujesz się jak smarkacz i cham..
  Wpierw forumowiczom naubliżałeś i ich zwyzwałeś, a teraz jak tchórz płaczesz i się żalisz, i jakaś krzywda, łapserdaku, ci się dzieje.
  Za co forumowiczom naubliżałeś? za to, że prawdę piszą: „Diablo” swą walkę wygrał, to fakt, i wszyscy mu za to dziękujemy i gratulujemy, ale niczym w niej nie oczarował, nic specjalnie nie pokazał oraz niczym nie zaimponował i nie zabłysną (poza tym jednym nokautującym ciosem), i gdyby nie to, to „kangur” wygrał by ten pojedynek na punkty, bo do tego momentu cały czas z „Diablo” prowadził i był od niego lepszy – i taka jest prawda.
  – I co się wściekasz, i dlaczego forumowiczom ubliżasz – śmierdzący, niemyty capie?
  A teraz jak tchórz, jak ta ostatnia gnida, chowasz się za „Diablo” i innych bokserów i nimi forumowiczów straszysz. Jak jesteś taki dobry i nie miękkim wałkiem robiony, to podaj swoje namiary i nie jeden forumowicz, za to, że mu naubliżałeś, porządnie ci ponawtyka i michę sklepie.
  – Też mi, z Bożej łaski, bokserski znafca i ekspert – a w istocie jednokomórkowiec i miernota.

  A jeśli chodzi o programem telewizji TVN, który wymieniłeś i którym zmieniasz temat – to każdy sądzi według siebie; i się zdradziłeś, co z ciebie za pajac, model i pokraka, a przede wszystkim: jaka jest z ciebie wysłużona i zużyta, stara szprycha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Nie znaleziono tabeli dla tego wydarzenia

Trwa wczytywanie...
Nie znaleziono terminarza dla tego wydarzenia